Mitsubishi L200 šiestej generácie nadväzuje na mimoriadne úspešnú históriu svojich predchodcov. Tá sa začala písať v Japonsku už v roku 1978. Po celé roky si L200 zachováva charakter čistokrvného terénneho vozidla, ale v skutočnosti má mnoho rôznych tvárí. Akých? Všetko sa dozviete v 7 dôvodoch pre L200.

NEÚNAVNÝ TAHÚŇ

Mitsubishi L200 je predovšetkým všestranný a pracovitý parťák, na ktorého sa môžete spoľahnút pri jazde v akomkoľvek teréne. Hravo utiahne príves s hmotnosťou 3,1 tony, na veľkorysú ložnú plochu môžete naukladať až 1 tonu nákladu a otočí sa na 5,9 m.

PRAKTICKÝ ELEGÁN

Napriek robustne koncipovanej konštrukcii zaujme L200 atraktívnym vzhľadom aj priestorným a pohodlným interiérom. Dizajnéri venovali nemalé úsilie aj vylepšeniu aerodynamiky a odhlučnenia s použitím strategicky rozmiestnených izolačných materiálov, čo rozhodne uvítajú všetci pasažieri.

VÝKONNÝ DRÁČ

Pohon L200 zaisťuje vylepšený štvorvalcový naftový agregát DI-D s dvomi vačkovými hriadeľmi a rozvodom paliva typu common rail, priamym vstrekovaním paliva a nízkym kompresným pomerom. Teraz je aj vo verzii s výkonom 173 koní a krútiacim momentom 502 Nm.

ŠIKOVNÝ INOVÁTOR

L200 poslednej generácie vyniká vylepšenými schopnosťami na ceste aj v teréne. A to predovšetkým vďaka rozdeľovacej prevodovke systému pohonu všetkých kolies 4WD Super Select-II, rozšírenému novému režimu Off Road a systému HDC pre jazdu po strmých kopcoch.

MODERNÝ DIZAJNÉR

Spojením dynamických tvarov a vysokokvalitnej povrchovej úpravy vznikol interiér ponúkajúci pohodlie aj potešenie z jazdy. L200 ponúka komfortné sedadlá, pocit luxusu a elegancie. Mäkké čalúnenie v priestore kabíny, vrátane lakťovej opierky a parkovacej brzdy, je príjemné na dotyk aj na pohľad.

BEZPEČNOSTNÝ TECHNIK

Robustná konštrukcia vozidla spolu s vyspelými bezpečnostnými technológiami podporujú istejšiu jazdu a zvyšujú pocit bezpečia pre celú posádku. Nech už cestujete vo dne, alebo v noci, a pohybujete sa na ceste, alebo v teréne.

BEZKONKURENČNÝ RUČITEĽ

Ako jediné vozidlo vo svojom segmente ponúka Mitsubishi L200 záruku 7 rokov alebo 150 000 km – podľa toho, čo nastane skôr. Môžete si tak užiť bezstarostnú jazdu s pocitom, že vám nevzniknú žiadne nepredvídané náklady spojené s opravou vozidla.

Zaujal vás model Mitsubishi L200 natoľko, že by ste sa chceli o ňom dozvedieť ešte viac? Našich predajcov môžete kontaktovať prostredníctvom formuláru na tomto odkaze.

Zdroj: Mitsubishi Motors Slovensko