Objavte nový pohľad na svet s vozidlami Alfa Romeo a Jeep, ktoré nájdete už aj u nás na Bratislavskej 78 v Trnave za výnimočné ceny. Alfa Romeo a Jeep vás prenesú do sveta prémiových značiek, kde výkon, štýl a technológie modelov sú v dokonalej súhre. Doprajte si každodenné potešenie z jazdy a dobrodružstvo priamo v teréne.

Nadčasové automobily JEEP

Jeep je značka výrobcu automobilov, ktorá je postavená na 2 hlavných hodnotách: osobitosti a slobode. Slovo „džíp“ je často používané ako synonymum pre vozidlá podobného tvaru a využitia. Prvý Jeep uzrel svetlo sveta 15. júla roku 1941. Išlo o vojenský model Willys-Overland, ktorý bol predchodcom prvého civilného Jeepu, modelu CJ-2A a doposiaľ je považovaný za prvý moderný off-road.

Jeep je už viac ako 80 rokov je synonymom pohonu všetkých 4 kolies. Všetky vozidlá značky od ikony Jeep Wrangler až po aktuálne vyrábané kompaktné SUV Jeep Compass, sú legendy, ktoré boli formované dlhou cestou a horlivosťou pre jazdu mimo spevnené cesty. Medzi známe modely automobilov výrobcu patria aj vozidlá Jeep Cherokee a Jeep Renegade.

SUV JEEP RENEGADE: už od 16 490 €

Nový RENEGADE 80th Anniversary je k dispozícii s tromi motorizáciami. Využíva najnovšie technológie a štylistické detaily Jeep®, ktoré dodávajú osobitosť exteriéru aj interiéru vozidla.

Jeep Renegade
Jeep Renegade

SUV JEEP COMPASS: už od 23 590 €

Nový vzhľad modelu COMPASS 80th Anniversary zvýrazňujú 18″ disky kolies z ľahkej zliatiny v sivej úprave Neutral a nové projektorové full LED svetlomety. Exkluzivitu a eleganciu tejto limitovanej edície zdôrazňuje aj logo 80th Anniversary.

Jeep Compass
Jeep Compass

Srdce a duša áut Alfa Romeo

Značka automobilov ALFA ROMEO bola založená v Taliansku v roku 1910. Počas viac ako storočnej histórie nevyrábala len autá, ale každým modelom chcela priblížiť krásu a osobný pôžitok z jazdy. Za toto obdobie sa stala jednou z najžiadanejších značiek na svete a symbolom nekompromisnej dokonalosti vyrobenej priamo v Taliansku.

Medzi najznámejšie modely automobilov tohto talianskeho výrobcu patria napríklad Alfa Romeo 147, Alfa Romeo 159, Alfa Romeo Giullia ale aj Alfa Romeo Stelvio, ktoré je prvým SUV modelom tejto značky.

ALFA ROMEO GIULIA: už od 40 680 €

Nezameniteľná GIULIA očarí svojim dizajnom aj vysoko výkonnými motormi. Podvozok navrhnutý pre pohon zadných kolies, inovatívne zavesenie a výkonová hmotnosť, ktorá nemá v tomto segmente konkurenciu.

Alfa Romeo Giulia
Alfa Romeo Giulia

ALFA ROMEO STELVIO: už od 47 860 €

STELVIO charakteristické svojim rýdzim štýlom vám poskytne vzrušenie z jazdy, ale aj všestrannosť a komfort na cestách. Teraz s väčšou porciou technológií. Vďaka jeho dynamike, ktorá je pre Alfu Romeo typická, zmenil definíciu SUV.

Alfa Romeo Stelvio
Alfa Romeo Stelvio

V prípade záujmu o vozidlá značky ALFA ROMEO a JEEP sa zastavte v našej predajni na Bratislavskej 78 v Trnave alebo kontaktujte našich predajcov na e-mailovej adrese predajmi@begam.sk alebo tel. č. 033/591 36 33. Radi vám pri výbere správneho auta pre vás poradia.

Naše aktuálne skladové vozidlá nájdete aj na stránke www.begam-jeep-alfa.sk/predajca.