Teraz so zvýhodnením až 3 350 €

Verzia SPECIALE je nabitá najvyspelejšími technológiami. Disponuje infotainmentom s 10,25″ dotykovým displejom, 12,3″ digitálnym prístrojovým panelom a bezdrôtovým Apple Carplay/Android Auto, bezdrôtovou nabíjačkou smartfónu, prednými a zadnými parkovacími senzormi, systémom 4 kamier s pohľadom 360°, vyspelou digitálnou konektivitou, technológiou digitálneho certifikátu NFT a to nie je zďaleka všetko.

20″ DISKY Z ĽAHKÝCH ZLIATIN

Ikonický 5-dierový dizajn diskov Alfa Romeo je dnes už legendou a jeho modernizovaná verzia zdobí aj Tonale SPECIALE. Kombinácia ľahkých zliatin a 20″ priemeru diskov prináša jedinečné spojenie komfortu a športových jazdných vlastností.

LOGO SPECIALE NA BLATNÍKOCH

Vystúpte z davu. Detaily na karosérii vizuálne posúvajú SPECIALE do roviny exkluzivity a luxusu.

ČERVENÉ BRZDOVÉ STRMENE

Športový duch reprezentujú prvotriedne brzdové strmene Brembo. Plávajúce strmene umožňujú jazdu bez kompromisov. Či hľadáte motoristický zážitok alebo pohodlnú a bezpečnú jazdu, Tonale SPECIALE vás nesklame.

7-STUPŇOVÁ DVOJSPOJKOVÁ AUTOMATICKÁ PREVODOVKA

Unikátna TCT prevodovka ponúka maximálny výkon v akejkoľvek situácii. Spojenie prevodovky a jazdných asistentov skracuje čas preradenia a eliminuje stratu výkonu a otáčok medzi jednotlivými stupňami.

RAD BEZPEČNOSTNÝCH PRVKOV

Autonómne núdzové brzdenie s rozpoznávaním chodcov a cyklistov, udržiavanie v jazdnom pruhu, 360° kamera s dynamickým navádzaním, systém detekcie únavy vodiča či adaptívny tempomat poskytujú istotu a bezpečie v každej situácii.

ZÁRUKA 5 ROKOV / 200 000 KM

Zahŕňa 2 ročnú zmluvnú záruku a 3 ročnú rozšírenú záruku Maximum care. V záručnom krytí sú aj náklady na náhradné diely či prácu.

Pre cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať