Zrazu Alfamania tour 2022 v Lednických Rovniach sa uplynulý víkend zúčastnilo 119 majiteľov a fanúšikov vozidiel značky Alfa Romeo v jednom. Medzi nimi sme nechýbali ani my.

Celé podujatie zorganizoval klub Alfamania a ako partner podujatia sme sa ho zúčastnili aj my v BEGAME. V rámci tohtoročnej Alfamania tour v Lednických Rovniach sa uskutočnili aj rôzne súťaže, napríklad v ťahaní auta lanom alebo súťaž o najkrajšie vozidlá zrazu, prípadne najkrajšie old timery. Pripravená organizátorom podujatia bola tiež tombola a vlastnú súťaž sme organizovali aj my v našom stánku BEGAM. Všetkým, ktorí sa postavili na stupne víťazov gratulujeme.

Podujatie prebiehalo v areáli Hunty Fish, v ktorého blízkosti nachádza lesopark či mini ZOO. Tie aj spolu s krásnou prírodou očarili najmä najmenších účastníkov zrazu. Po vyhodnotení súťaží nasledovala spanilá jazda kľukatými cestičkami na vrch Vršatec, kde sme spolu zavŕšili tento ročník komunitného podujatia, ktoré má už tradíciu s desiatkami účastníkov. Nálada bola zábavná a samozrejme alfamaniacka. 🙂

Ďakujeme organizátorom za to, že ste nám dali možnosť prežiť nezabudnuteľnú atmosféru tohto dňa a zároveň sa všetci už teraz tešíme na ďalší ročník Alfamania tour. Pre bližšie informácie o vozidlách Alfa Romeo sú Vám k dispozícii naši predajcovia na tel. č. 033 / 591 36 33.