Prehĺbte zážitok z jazdy prostredníctvom vášho smartfónu. MyPeugeot je mobilná aplikácia, ktorú vyvinul PEUGEOT pre vás a vaše vozidlo. Vďaka nej môžete prijímať mnoho informácií o vozidle priamo na váš smartfón.

Jednoduchá aktivácia

Aplikácia je kompatibilná s operačným systémom iOS (verzia 6 a novšie) a Android (verzia 2.3 a novšie). Dá sa stiahnuť v App Store (telefóny s iOS) alebo Google Play (telefóny s Androidom). Pri prvom spustení aplikácie MyPeugeot na vašom smartfóne zadajte VIN vášho vozidla PEUGEOT. Keď budete v aute, prepojte smartfón cez Bluetooth a aplikácia prevezme informácie z auta. Na konci cesty auto odošle aplikácii údaje napríklad o spotrebe paliva a uskutočnenej trase.

Aplikácia pre Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.psa.mym.mypeugeot

Aplikácia pre iOS: https://apps.apple.com/gb/app/mypeugeot-app/id1021587274

Aké sú výhody aplikácie?

Vďaka podrobným informáciám o vašom vozidle ušetríte nielen čas, ale aj peniaze.

Domovská obrazovka:

Nájdete na nej podrobnosti o zostatku paliva/zostatku el. energie, priemernú spotrebu, celkový počet kilometrov. Ukazuje aj vašu poslednú polohu vozidla s možnosťou navigácie k vozidlu resp. je možnosť odoslať do GPS systému vozidla cieľ vašej cesty. Pri elektrických a hybridných verziách je dostupná aj možnosť diaľkového spustenia klimatizácie prípadne kúrenia, spolu s možnosťou sledovania resp. spustenia nabíjania.

Cez aplikáciu sa viete priamo objednať s vašim vozidlom do autorizovaného servisu, zavolať predajcovi a vyžiadať si cenovú ponuku. Kontaktovať môžete aj asistenčnú službu alebo vyhľadať najbližší servis. Plus na domovskej stránke v sekcii „Novinky PEUGEOT“ nájdete aj aktuálne akcie na servis, predaj, náhradné diely k vozidlu.

Správa jázd:

V tejto sekcii aplikácie nájdete kompletný súhrn vašich jázd, kde si tieto jazdy viete zatriediť na súkromné, služobné a pod. Viete si nastaviť rôzne filtre podľa ktorých jednotlivé jazdy viete zatriediť čo vám poskytne perfektný prehľad o jazdách a nákladoch.

Aplikácia vás po natankovaní paliva sama vyzve, aby ste doplnili aktuálnu cenu za palivo a mali tak presný prehľad koľko peňazí vás stála cesta vozidlom. V sekcii moje štatistiky Vám prehľadne  zobrazí  údaje o spotrebe, čas jazdy, vzdialenosti. Znova viete použiť filtre na detailnejšiu analýzu vašich ciest.

Servis:

V sekcii servis nájdete prehľad o údržbe vozidla a o tom koľko km alebo času vám zostáva do ďalšej prehliadky. Pozrieť si viete presný plán údržby Vášho vozidla. Čo a kedy čaká Vaše vozidlo čo presne bude na vozidle vykonané v rámci údržby. Samozrejme si cez aplikáciu viete vyžiadať termín resp. cenovú ponuku na plánovanú údržbu vášho vozidla.

Moje vozidlo:

Zobrazuje VIN číslo vášho vozidla a aktuálny celkový počet najazdených km. V sekcii „Služby konektivity“ nájdete online služby, na ktoré máte nárok. „Moje služby“ vám zasa zobrazia prehľad aktívnych služieb, resp. si ich tu môžete aktivovať a spravovať.

Sekcia „Dotyková obrazovka“ slúži na kontrolu a následnú aktualizáciu mapových podkladov v GPS systéme vozidla a možnú aktualizáciu dotykovej obrazovky.

„Dokumentácia vozidla“ obsahuje video návody a informácie ku kontrolkám prístrojovej dosky V poslednej časti „Moje akcie pre vozidlo“ si viete skontrolovať, či nie je k dispozícii aktualizácia (zvolávacia akcia) pre vaše vozidlo, aby ste Vaše vozidlo využívali naplno a bezpečne.

Radi vám s inštaláciou pomôžeme

Toto je zhrnutie najdôležitejšie benefitov, ktoré Vám poskytne Aplikácia MyPeugeot. Veľmi radi vás privítame na našej prevádzke Begam Trnava na Bratislavskej 78 v Trnave, kde Vám osobne tieto výhody ukážeme a poprípade poradíme s inštaláciou a obsluhou Aplikácie. Pre viac informácií nás kontaktujte na tel. č.: 033 / 591 36 36 prípadne na predaj@begam.sk.