V autách trávime podstatnú časť dňa a sú našou nevyhnutnou súčasťou, a preto by sme na ich údržbu a čistotu nemali zabúdať. Doprajte si voňavé a čisté auto vďaka dezinfekcii ozónom, ktorá likviduje nebezpečné vírusy a baktérie. Ozónovanie odstraňuje zápach a dezinfikuje klimatizáciu i interiér vozidla.

Kedy je dezinfekcia ozónom nevyhnutná?

Ozón je plyn, ktorý má silné dezinfekčné vlastnosti. Bez problémov sa dostane všade, a to aj vrátane ťažko prístupných miest a klimatizačného systému. Účinne zlikviduje až 99,9 % baktérií, vírusov, plesní a rôzne ďalšie mikroorganizmy. Okrem dezinfekčných účinkov je známy aj svojimi deodoračnými účinkami. To znamená, že eliminuje nepríjemný zápach organického aj anorganického pôvodu.

Ako dezinfekcia ozónom prebieha?

Dezinfekcia prebieha pri naštartovanom motore, zatvorených oknách a dverách, pri spustenej vnútornej cirkulácii a klimatizácii počas doby približne 15 minút. V priebehu dezinfekcie sa osoby nemôžu zdržiavať v aute a po ukončení procesu sa interiér vozidla dôkladne vyvetrá počas doby aspoň 5 minút. Vaše auto je opäť čisté a bezpečné.

Objednajte sa k nám ešte dnes

Využite spoľahlivú a bezpečnú dezinfekciu interiéru vozidla ozónom, ktorá vám je k dispozícii u nás v BEGAME už za 30.00 €. Objednajte sa jednoducho a pohodlne – prostredníctvom online objednávkového formuláru nižšie.