Užite si bezstarostné cestovanie naplno aj počas jari a leta a za akéhokoľvek počasia. Nechajte si skontrolovať Vaše vozidlo u profesionálov, kde je zaistená tá najkvalitnejšia starostlivosť. Objednajte sa preto na prezutie a jarnú prehliadku do autorizovaného servisu Mitsubishi a využite našu zvýhodnenú ponuku!

Predpísaná pravidelná údržba Vášho vozidla s použitím originálnych dielov Mitsubishi, vykonaná školenými mechanikmi v autorizovanom servise Mitsubishi, je predpokladom pre množstvo ďalších bezstarostných kilometrov.

Cenové zvýhodnenie s MITSUBISHI BUDGET PROGRAM

Ak dávate pri Vašom staršom vozidle prednosť skôr cenovo výhodnejšej starostlivosti, prepravený je pre Vás nový rad náhradných dielov na údržbu, schválených spoločnosťou Mitsubishi Motors, tzv. MITSUBISHI BUDGET PROGRAM.Ponuka zahŕňa olejové, vzduchové, peľové aj palivové filtre, brzdové doštičky a brzdové kotúče. Spolu s využitím ponuky cenovo výhodného motorového oleja Mitsubishi môže byť starostlivosť o Vaše vozidlo ešte výhodnejšia. Informujte sa o ponuke aj pre Vaše vozidlo v našom autorizovanom servise Mitsubishi na tel. č. 033/591 36 32 alebo na e-mailovej adrese servismi@begam.sk, prípadne sa do servis objednajte prostredníctvom formulára nižšie.