Spoločnosť Hyundai Motor Slovakia, autorizovaný importér značky Hyundai na Slovensku, na výročnej konferencii ocenila svojich najúspešnejších autorizovaných partnerov za rok 2023. Medzi päticu dílerov, ktorí sa môžu titulom Hyundai STAR DEALER 2024 pochváliť patrí aj BEGAM. Náš autosalón a servis HYUNDAI v Trnave sa tak zaradili medzi najlepšie na Slovensku. Ocenenie na konferencii prevzal konateľ spoločnosti BEGAM, Jozef Grochál.

Ku základným pilierom, na ktorých značka Hyundai stavia svoju budúcnosť, patrí aj spokojnosť zákazníkov s poskytovanými službami. Preto je ocenenie STAR DEALER komplexným hodnotením úspešnosti plnenia nielen kvantitatívnych, ale aj kvalitatívnych parametrov zo strany autorizovaných partnerov.

Čo zohľadňuje ocenenie STAR DEALER?

Ocenenie STAR DEALER udeľuje slovenské zastúpenia značky Hyundai každý rok. Podmienkami na jeho získanie sú excelentné výsledky autorizovaných partnerov – predajcov a servisov – v oblasti plnenia obchodných plánov, zákazníckej spokojnosti a výsledkov tzv. mystery shoppingov a phantom testov.

Znamená to, že okrem úspešnosti plnenia plánov predaja nových vozidiel, náhradných dielov a príslušenstva vstupuje do hodnotenia tiež spokojnosť zákazníkov s poskytnutými službami či už pri predaji nového vozidla alebo v popredajnom servise. Okrem toho importér preveruje kvalitu poskytovaných služieb aj mystery shoppingami a phantom testami. Ide o vopred neohlásené prieskumy, keď anketár v utajení vystupuje ako zákazník a preveruje dodržiavanie všetkých predpísaných štandardov a postupov, ale aj prístup personálu a kvalitu informácií či služieb, ktoré predajca a servis poskytujú. Všetky tri kritériá, ktoré importér berie do úvahy pri udeľovaní titulu STAR DEALER, vstupujú do výsledného hodnotenia rovnakou váhou.

Begam – STAR DEALER 2024

Sme radi, že sa nám spoločnými silami podarilo získať toto ocenenie. Naším poslaním je byť najdôveryhodnejším obchodným zastúpením s tímom známym tým, že prekračuje očakávania zákazníkov. Náš odborný personál na oddelení predaja a servisu majú dlhoročné skúsenosti, vďaka ktorým je vaše vozidlo ako aj vy v tých najlepších rukách.

S rozmanitou ponukou nových vozidiel aj jazdených certifikovaných vozidiel Hyundai, ktoré sú u nás k dispozícii, zaručene nájdete vozidlo, ktoré si zamilujete! Neváhajte a navštívte nás na Bratislavskej 78 v Trnave. Tešíme sa na vašu návštevu!