Iba päť rokov po uvedení na trh PEUGEOT 3008, jeden z bestsellerov značky, už oslavuje svoju milióntu kópiu. Tá opúšťa výrobné linky závodu v Sochaux. V Európe a v Číne, si tento model získal odborníkov ešte pred expanziou na trhy, pretože získal až sedemdesiatšesť ocenení po celom svete, vrátane prestížneho titulu CAR OF THE YEAR 2017.

Vo Francúzsku je Peugeot 3008 vo svojom segmente lídrom. V Európe v roku 2021 zaujal druhé miesto v segmente SUV. Má tiež silné pozície v južnej Európe, kde je prvý v Portugalsku, druhý v Taliansku a v Španielsku. V Európe PEUGEOT 3008 dosahuje v predaji až 65% podiel. Jeho hlavnými trhmi vynímajúc Európu sú Turecko, Izrael, Japonsko a Egypt. Až viac ako 80% svojich predajov s automatickou prevodovkou a takmer 38% vo vyšších verziách, čo dokonale ilustruje posun značky PEUGEOT na trhu.


Peugeot 3008 ponúka najnovšiu generáciu jazdných asistentov, ako aj inovovaný PEUGEOT i-Cockpit® s vysokou kvalitou displeja a novou 10-palcovou dotykovou obrazovkou s vysokým rozlíšením. Vozidlo dokonale stelesňuje „možnosť voľby“ tým ,že ponúka aj plug-in hybridné motory, pohon dvoch alebo štyroch kolies, čím je v súlade
radosť z jazdy ako aj efektivita.


Peugeot 3008 si získal zákazníkov svojimi dynamickými vlastnosťami, výrazným a moderným vonkajším štýlom. Interiér s i-Cockpit®om ponúka technologickú, príjemnú a komfortnú atmosféru, v ktorom sa zákazníci cítia dobre a ktoré celkovo podľa prieskumov dosahuje jednu z najlepších úrovní spokojnosti v Európe.

Všestranný model Peugeot 3008 SUV môže byť teraz aj vás už od 247€ / mesačne. Navyše môžete získať odkupný bonus až do 2000 € k odkupu vášho starého auta alebo zimné pneumatiky zdarma. Možnosť tiež predĺženia záruky až na 8 rokov. Pre viac informácií volajte tel. č. 033 / 591 36 36.