BUZZ EAZZY 3 je určený na prepravu 3 bicyklov. Spoľahlivý nosič na ťažné zariadenie so štýlovým dizajnom za prijateľnú cenu. Je vybavený plnou svetelnou rampou a 13PIN zástrčkou. Namontujete ho na akékoľvek ťažné zariadenie a poskytuje nosnosť až 60 kg. Maximálna hmotnosť jedného bicykla je 20 kg. Ak nosič bicyklov nepoužívate je možné ho poskladať do kompaktných rozmerov. Nosič bicyklov je homologizovaný.

BUZZ EAZZY  je možné uchytiť na akékoľvek ťažné zariadenie bez použitia náradia. Nosič na ťažnom zariadení zabezpečíte uzamknutím. Mechanizmus upínania zariadenia na ťažné spĺňa najvyššie bezpečnostné štandardy.

Držiaky kolies sú vhodné pre všetky rázvory, aj pre veľmi malé detské bicykle. Upínacie popruhy sú dostatočne dlhé, aby bezpečne obopli aj širšie ráfiky. Držiaky rámov bicyklov sú otočné o 360o vďaka čomu sa prispôsobia akémukoľvek tvaru rámu bicykla.

Nosič aj s bicyklami je výborne vyvážený a pri sklopení zabezpečuje dostatočne široký prístup do kufra automobilu. Súčasťou balenia je uzamykacie lano, ktorým zabezpečíte bicykle na nosič pred neželanou manipuláciou. Je možné ho sklopiť na kompaktné rozmery 25×75 cm, ktoré oceníte pri uskladnení alebo preprave v kufri automobilu. Po zložení sa nosič zaistí pevnou poistkou. Pre bezpečné uchytenie cyklonosiča BUZZ EAZZY 3 musí byť dodržaná vzdialenosť 65 mm od stredu ťažného zariadenia k zadnej časti vozidla.

Teraz dostupný za mimoriadnu akciovú cenu: 329 € s DPH. Pre viac informácií volajte na tel. č.: 033 / 591 36 32 alebo píšte na e-mailovú adresu servismi@begam.sk.