Nový model Tonale predstavuje novú éru značky. Dizajn kombinuje štylistické prvky Alfa Romeo, teraz novo interpretované v mene modernosti a funkčnosti, ako aj nezameniteľný taliansky štýl. Začiatok predaja u nás je naplánovaný približne na jún tohto roka.

Tonale je navrhnuté a vyrobené s ohľadom na vodiča. Prestížne materiály a povrchové úpravy spolu s nečakaným podsvietením palubnej dosky vytvárajú nezameniteľnú atmosféru a taliansku pohostinnosť do sveta prémiových C-SUV.

Vďaka softvérovej architektúre novej generácie ponúka tento model celý rad technologických pokrokov. Je to vôbec prvé vozidlo, ktoré sa môže pochváliť certifikáciou NFT blockchain. Ekosystém integrovaných digitálnych služieb zaisťuje najlepší možný zážitok na palube aj mimo nej.

Značka Alfa Romeo ním vstupuje do sveta elektrifikácie a je konkrétnym riešením udržateľnej budúcnosti. To všetko bez straty neobyčajného zážitku, aký jazda s Alfou predstavuje.

Ak potrebujete ďalšie informácie, k dispozícii sú vám naši predajcovia na tel. č. 033 / 591 36 33 a na emailovej adrese servis.alfa@begam.sk.

Fotografie a vyobrazenia sú ilustračné a majú iba informatívny charakter. Zobrazené farby a detaily nemusia byť v čase predaja dostupné alebo sa môžu u skutočného vozidla líšiť, a to z technických a/alebo výrobných a/alebo obchodných dôvodov. Niektoré fotografie môžu zobrazovať príslušenstvo a/alebo vybavenie, ktoré nie je súčasťou štandardnej výbavy a ktoré v dobe dostupnosti modelu vozidla bude k dispozícii na želanie a bude účtované zvlášť.