Štýl, bezpečnosť a priestor

Nový Hyundai BAYON prináša do segmentu B-SUV čerstvý vietor v podobe štýlu, bezpečnosti a priestoru. Ponúka funkcie a technológie, ktoré mu pomáhajú vyniknúť. Aj napriek tomu, že BAYON je najmenším členom rodiny SUV značky Hyundai, stále ponúka zákazníkom veľkorysý priestor na nohy, pohodlie počas jazdy a až 411 litrov batožinového priestoru. Vybavený je niektorými z najinovatívnejších technológií v segmente crossover SUV, medzi ktoré patrí 10,25 palcový digitálny prístrojový panel a prémiovým zvukovým systémom BOSE. O bezpečnosť sa starajú moderné bezpečnostné systémy.

Moderné technológie

BAYON ponúka prepojenie vozidla s najnovšou verziou technológie Hyundai Bluelink® a službu LIVE, ako aj rozsiahly zoznam bezpečnostných funkcií Hyundai SmartSense. Prináša výhody pre všetkých, ktorí hľadajú moderné, praktické a cenovo dostupné vozidlo nie len do mestského prostredia. Vďaka vyššiemu sedeniu má vodič komfort a prehľad na ceste.

Len teraz so sadou zimných kompletov zadarmo

Nový BAYON môžete mať teraz ešte výhodnejšie vďaka prebiehajúcej akcii. K vybraným skladovým vozidlám dostanete sadu zimných kompletov v hodnote až 550 € úplne zadarmo. Akcia so zimnými pneumatikami Hankook 185/65R15T W452 a 15-palcovými oceľovými diskami zadarmo platí len do 30.11.2021 alebo do vypredania skladových zásob. Pre viac informácií kontaktujte našich predajcov na tel. č. 033 / 591 36 77 alebo e-mailovej adrese hyundai.predaj@begam.sk