Plánujete kúpu nového SUV vozidla, ale ste nedočkavý? Z našich skladových zásob v obľúbenej výbave Night Eagle si vyberie naozaj každý. Užite si dizajn inšpirovaný atmosférou noci a pútajte pozornosť na cestách úchvatnými lesklými čiernymi detailmi. Night Eagle je výbava, ktorá vám prináša štýl a praktickosť špičkových interiérov a naladí vás na vlnu vyspelých technológií v cene už od 33 990 €.

jeep compass night eagle

Obľúbená výbava Night Eagle

Výbava obsahuje napríklad automatickú prevodovku, adaptívny tempomat, navigáciu, 18 palcové zliatinové disky, Full LED svetlomety a mnoho iných prvkov. Zaujímavý je aj bezkľúčový vstup a štartovanie Keyless Enter-N-Go™. Vďaka personalizovanému kľúču vo vrecku alebo v taške môžete svoj nový Jeep Compass odomknúť potiahnutím za kľučku predných dverí alebo zadných výklopných dverí. Po usadení do modelu Jeep Compass Night Eagle senzory zistia, že kľúč je v blízkosti a stačí tak jednoducho stlačiť tlačidlo a naštartovať vozidlo bez použitia kľúča. Značka Jeep si za kvalitou svojich vozidiel stojí, o čom svedčí aj záruka 5 rokov na 200 tisíc km. Vám už ostáva len vybrať pre vás tu správnu farbu vozidla.

jeep-compass-eHybrid-overview-interiors-1450x555

Jeep Compass skladom dostupný ihneď

Prezrite si našu ponuku skladových vozidiel Jeep Compass v cene už od 33 990 € a vyberte si vaše nové vozidlo. S výberom vám radi pomôžu aj naši ochotní predajcovia na tel. č. 0905 678 555 alebo emailovej adrese predaj.jeep@begam.sk, prípadne u nás v autosalóne Jeep na Bratislavskej 78.