Predstavujeme Vám možnosť ako dokonale ochrániť látkové a kožené čalúnenie vrátane kobercov pred škvrnami a fľakmi – CARBON SHIELD. Prostriedky sú špeciálne vyvinuté pre používanie v interiéroch vozidiel a ich zloženie je odlišné od produktov pre domácnosť. Boli navrhnuté s ohľadom na vysokú záťaž, sú zamerané predovšetkým na väčšiu tvrdosť, oteruvzdornosť a hydrofobitou (odolnosť voči vode).

Ako sa CARBON SHIELD aplikuje?

Prípravok sa aplikuje iba na dokonale vyčistené a suché povrchy, ktoré sú zbavené špiny, živice a zvyškov čistiacich prostriedkov. Nastrieka sa rovnomerne na sedadlá, koberčeky, tapacír podlahy a tapacír kufora. Pri aplikácii na kožu, alcantaru alebo semiš sa prípravok nastrieka na špongiu a rovnomerne rozotrie po celom povrchu. Odporúčame príležitostne povysávať pre odstránenie prachu a špiny z povrchu. Rozliate tekutiny treba okamžite odstrániť pomocou utierky alebo papierom.

Ak chcete chrániť interiér Vášho vozidla, využite službu aplikácie priamo pri kúpe vozidla, čím ochránite vozidlo už od prvých kilometrov. To, že aplikáciu je potrebné vykonať vyškoleným personálnom a precízne si môžete pozrieť v nasledujúcom videu.

Pri správnej aplikácii a dodržaní pravidiel údržby, bude Vaše auto chránené prípravkom CARBON SHIELD už trvalo. Ak sa chcete dozvedieť viac, zavolajte nám na tel. č. +421 33 591 36 79 alebo sa priamo objednajte do servisu.

Carbon Shield sa postará aj o ochranu vašich okien a karosérie vozidla.