BATÉRIA POD KONTROLOU

Zimné počasie a nízke vonkajšie teploty výrazne znižujú kapacitu a životnosť autobatérie. Preto sme pre vás pripravili jedinečnú ponuku.

Akumulátor nie je iba zdrojom energie pri štartovaní motora, zabezpečuje aj fungovanie ostatných elektronických zariadení vo vozidle, ako sú svetlá, alarm, vyhrievanie, stierače, palubný počítač, autorádio… Kvalitná batéria je zvlášť dôležitá vo vozidlách so systémom Stop & Start, kde použitie nevhodného typu môže spôsobiť jeho nefunkčnosť, prípadne aj zníženie životnosti.

Dajte si v našom autorizovanom servise Alfa Romeo ZADARMO pomocou špeciálneho testera Midtronics skontrolovať stav svojej batérie a využite zľavu 20 % na autobatérie pre svoju Alfa Romeo. V prípade záujmu sa informujte u našich predajcov náhradných dielov na tel. č. +421 33 591 36 32,na adrese servis.alfa@begam.sk alebo nás kontaktujte prostredníctvom formuláru nižšie.


    Ponuka platí v našom autorizovanom servise Begam Alfa Romeo od 15. novembra 2023 do konca decembra 2023 alebo do vypredania zásob. Zľava sa nevzťahuje na elektrické trakčné batérie.