Príďte si vyskúšať kompaktný hatchback stvorený pre novú dekádu. Práve prichádza nový Hyundai i20.

Nový Hyundai i20 je krajší, bezpečnejší aj lepšie vybavený. Teraz môže byť váš už za 10 490 eur s DPH. Vďaka štyrom stupňom výbavy a ponuke príplatkových prvkov si ho však môžete vyskladať presne podľa vašich predstáv.

Už základný model Classic ponúka plnú bezpečnostnú výbavu ako napríklad systém autonómneho núdzového brzdenia, systém udržiavania v jazdných pruhoch, automatické volanie v prípade nehody e-call či systém na upozornenie na prítomnosť pasažiera na zadných sedadlách. Hyundai i20 Classic je tak autom, ktoré spĺňa aj najvyššie bezpečnostné nároky za skvelú cenu.

Verzie Comfort, Family a Style pridávajú najmä prvky komfortu, ktoré spríjemnia váš pobyt za volantom na cestách. Za pozornosť stojí napríklad navigácia so širokouhlým 10,25″ displejom Supervision, digitálny štít prístrojovej dosky s rovnako veľkým displejom, zadná parkovacia kamera a mnohé ďalšie prvky.

Emócie pasažierov môže rozprúdiť príplatkový audiosystém BOSE s až ôsmimi reproduktormi.

Zákazníkov preferujúcich vyjadrenie individuality estetikou vozidla poteší aj možnosť objednať si nový Hyundai i20 so strechou lakovanou v kontrastnej farbe, interiérovými doplnkami vo farbe Lime alebo Gray, s až 17-palcovými diskami kolies či s Full LED svetlami vpredu aj vzadu.