Milí priatelia, pozývame vás na premiéru nového modelu TONALE. Navštívte náš autosalón ALFA ROMEO na Bratislavskej ulici 78 v Trnave v dňoch 22. a 23. júla 2022, kde máme pre Vás pripravené občerstvenie s kávičkou, súťaže a v prvom rade testovacie jazdy na novom krásnom TONALE.

Aby tieto dni neboli len o krásnom TONALE, pre vás milé slečny, dámy, maminy, babičky sme si prichystali v spolupráci s Mary Kay skrášľovací kútik. Tak sa pohodlne usaďte, vychutnajte si kávičku či nejakú sladkú maškrtu a nechajte, aby sa o vás zdarma postarala šikovná vizážistka, ktorá tu bude počas podujatia pre všetky dámy.

Váš termín Vám vieme zarezervovať. Pre tých najmenších máme pripravený detský kútik, v ktorom si detičky budú môcť vyfarbiť svoje vlastné autíčko, nájsť mu cestu von z bludiska alebo vyriešiť osemsmerovku.

Šliapnite na to a príďte sami či s rodinou osláviť začiatok jeho predaja k nám do BEGAMU. Pre prvých zákazníkov, ktorý si objednajú tento model, sme si pripravili špeciálny darček v podobe bezplatnej 1. servisnej prehliadky. Tak neváhajte a zastavte sa u nás. Konkrétny termín a čas testovacej jazdy vám odporúčame zarezervovať vopred na tel. č. 0905 678 555 alebo na e-mailovej adrese predaj.alfa@begam.sk, prípadne prostredníctvom formuláru nižšie. Tešíme sa na vašu návštevu.