Využite akciovú ponuku*, nechajte si vydezinfikovať klimatizáciu v autorizovanom servise Hyundai a získajte zľavu 25% na prémiové kabínové filtre.

Produktové portfólio originálnych kabínových filtrov Hyundai

Na výber máte z troch typov kabínových filtrov Hyundai, a to buď štandardný, filter s aktívnym uhlím alebo bionický. Štandardný poskytuje ochranu pred jemným prachom a bežnými časticami – jemný prach a peľ, cestný prach, častice vznikajúce následkom opotrebenia, sadze, baktérie, prachové častice priemyselného pôvodu a ďalším jemným časticiam. Filter s aktívnym uhlím poskytuje ochranu aj proti nepríjemným pachom zvonku. Bionický poskytuje ešte vyššiu úroveň ochrany proti vírusom a alergénom pochádzajúcim z vonkajšieho prostredia.

Prečo si vybrať originálny kabínový filter Hyundai?

Pravidelná výmena kabínového filtra je nesmierne dôležitá. Každý originálny kabínový filter Hyundai je navrhnutý a skonštruovaný špeciálne pre konkrétny model vozidla. Vďaka jeho presnému tvaru nezostávajú v klimatizačnom systéme žiadne medzery, ktorými by znečistený vzduch mohol prúdiť okolo filtra. Zároveň optimálna hrúbka filtračných vrstiev s presnou pórovitosťou zaisťuje účinnú filtráciu pri zachovaní dostatočného prietoku vzduchu.

Čo očakávate od kabínového filtra?

Originálne kabínové filtre Hyundai prispievajú k odstraňovaniu nepríjemných pachov, plynov a alergénov. Výberom medzi štandardným originálnym filtrom, filtrom s aktívnym uhlím (ideálnym pre osoby trpiace alergiou na prach či astmou) a bionickým filtrom (potláčajúcim množenie baktérií a plesní) si môžete zvoliť ten správny filter zodpovedajúci vašim potrebám.

Ako originálny kabínový filter Hyundai môže chrániť pred neviditeľnými spolucestujúcimi?

Aj keď vaše vozidlo vyzerá zvonku i zvnútra čisto, môžu sa v ňom nachádzať nevítaní pasažieri. Baktérie, vírusy a rôzne vzduchom prenášané nečistoty sú voľným okom neviditeľné a bežné vozidlo pre nich predstavuje ideálne prostredie.

Baktérie, vírusy, peľ a plesne prenikajú do kabíny vozidla prostredníctvom ventilačného a klimatizačného systému. Hneď ako sa ocitnú v kabíne, môžu vodičom aj spolujazdcom spôsobovať rôzne problémy, od nepríjemných až po tie nebezpečné. Medzi ne patria:

  • Nepríjemné pachy
  • Senná nádcha
  • Alergie
  • Astma

Originálny kabínový filter Hyundai obsahuje filtračné médium, ktoré zachytáva častice obsiahnuté vo vzduchu skôr, ako môžu preniknúť do ventilačného a klimatizačného systému a nájsť si cestu do interiéru vozidla.

Pre viac informácií o ponuke, objednávky na dezinfekciu klimatizácie a výmenu kabínového filtra sú tu pre vás kolegovia z nášho autorizovaného servisu Hyundai na tel. č. 033/591 36 78 alebo na hyundai.servis@begam.sk. Tešíme sa na vašu návštevu.

*Akcia platí v prípade súčasného vykonania dezinfekcie klimatizácie. Viac informácií o ponuke vám poskytnú participujúce autorizované servisy Hyundai. Ponuka platí do 15.5.2023.