Milí Alfisti, všetkých vás srdečne pozývame na tretí ročník zrazu priaznivcov značky Alfa Romeo do obce Lednické Rovne, ktorý sa uskutoční 29.4.2023 v areáli Hunty Fish. Po úspešnom druhom zraze, ktorého sme aj my mohli byť ako partner súčasťou – ako sa vraví „do tretice všetko dobré“.

Čakajú vás súťaže a dobrá nálada

Tešiť sa opäť môžete na rôzne súťaže ankety o zaujímavé ceny. O dobrú náladu sa postará vynikajúca Alfa komunita. Samozrejme bude aj obľúbená spanilá jazda na Vršatec, kde sa môžete občerstviť na terase 4* hotela Jason. Zraz doplníme aj my našimi súťažami a prezentáciou nových modelov od značky Alfa Romeo. V blízkosti areálu sa navyše nachádza lesopark či mini ZOO, ktoré zaujmú aj tých najmenších účastníkov zrazu.

Bližšie informácie o podujatí budeme dopĺňať

Bližšie informácie o časovom harmonograme podujatia a celkovom programe budeme postupne dopĺňať. Ak nechcete zmeškať najnovšie informácie o podujatí, zaregistrujte sa na odber newslettra na tejto stránke nižšie.

Minulý ročník Alfamania Tour

Zrazu Alfamania tour 2022 v Lednických Rovniach sa minulý rok zúčastnilo až 119 majiteľov a fanúšikov vozidiel značky Alfa Romeo v jednom. Medzi nimi sme nechýbali ani my. Zaspomínajte si na minulý ročník tu.

Tešíme sa Vás opäť!

Odporúčania a podmienky zrazu: Na miesto konania zrazu odporúčame prísť ešte pred oficiálnym zahájením zrazu. V priestoroch areálu sú prístupné hygienické a reštauračné zariadenia. Účastníkov žiadame o udržiavanie poriadku a čistoty areálu. Platí prísny zákaz vedenia motorového vozidla pod vplyvom alkoholu a omamných látok počas celého trvania zrazu! Počas spanilej jazdy sa treba riadiť dopravnými predpismi. Nepredvádzame sa a jazdíme kľudne.