Každý motor Alfa Romeo je unikátnym spojením talianskej vášne a najmodernejších technológií. Venujte mu pravidelnú starostlivosť a on sa vám odvďačí jedinečnými zážitkami na cestách.

Náš profesionálny plán výmeny motorového oleja a olejového filtra zvyšuje životnosť vášho motora, podporuje jeho lepšiu spotrebu a pozitívne ovplyvňuje emisie. Využite aktuálnu ponuku balíka profesionálnej výmeny motorového oleja a olejového filtra pre vybrané modely a motorizácie a doprajte vašej Alfa Romeo starostlivosť, ktorú si zaslúži.

Paušálne ceny sú uvedené s DPH a zahŕňajú motorový olej Selenia, olejový filter (originálny náhradný diel výrobcu) a prácu v našom autorizovanom servise BEGAM. Po výmene oleja je vykonaná diagnostikou procedúra vymazania intervalu a v cene je zahrnutá ekologická likvidácia starého oleja.

Oleje Selenia sú vyvíjané a testované na mieru každého motora Alfa Romeo a táto jedinečnosť Vám zaručí dlhodobú spoľahlivosť a výkon Vášho vozidla.

ModelMotorizáciaCena
ALFA ROMEO GIULIETTA1.4 Multiairuž za 116 €
ALFA ROMEO GIULIA2.0 Multiairuž za 145 €
ALFA ROMEO GIULIA2.2 JTDuž za 155 €
ALFA ROMEO STELVIO2.0 Multiairuž za 145 €
ALFA ROMEO STELVIO2.2 JTDuž za 169 €

Objednajte sa na výmenu oleja už dnes na tel. č. +421 33 591 36 32 alebo na servis.alfa@begam.sk, prípadne prostredníctvom formulára nižšie. Tešíme sa na Vašu návštevu.

    *Akcia je platná v servise pre vybrané modely a motorizácie a trvá do konca októbra alebo vyčerpania zásob. Akcia nie je zlučiteľná s programom Vernosť sa vypláca.