Či už si ku nám prídete kúpiť vozidlo značky Peugeot, Hyundai, Jeep, Alfa Romeo, Mitsubishi alebo jazdené vozidlo, kupujete si ho u najlepšieho autorizovaného predajcu v Trnavskom kraji.

Spoločnosť Begam sa umiestnila na 1. a 2. mieste v kategórii Autorizovaný predajca v Trnavskom kraji v ankete Autobazár roka 2021, ktorú organizuje už 7. rok najsledovanejší slovenský auto-moto inzertný portál Autobazar.EU v spolupráci s Autobazar.SK a Autovia.SK. V ankete zahlasovalo takmer 29-tisíc účastníkov.

Cieľom ankety je predstaviť autobazáre a autorizovaných predajcov vozidiel, ktorí pracujú na skvalitňovaní služieb, majú pestrú ponuku áut či komunikáciu so zákazníkmi na úrovni. Ocenenie Autobazár roka má pomôcť zákazníkom zorientovať sa na trhu a vybrať si spoľahlivého partnera na kúpu vozidla tak, aby boli maximálne spokojní.

Garantom ankety je portál Autobazar.EU, najväčší inzertný auto-moto portál na Slovensku. Autobazar.EU už viac ako 15 rokov združuje ponuku firemných a súkromných predajcov. Prináša tak používateľom najširšiu ponuku jazdených vozidiel na jednom mieste.

Ďakujeme všetkým, ktorí nám v ankete prejavili dôveru a rozhodli o krásnom ocenení pre Begam.