VYHNITE SA PROBLÉMOM PRI ŠTARTOVANÍ VĎAKA NOVÉMU AKUMULÁTORU PEUGEOT

Všetko začína akumulátorom, ktorý zabezpečuje štart motora a dodávku energie ďalším zariadeniam, ktoré ju potrebujú pre svoju prevádzku: svetlá, alarm, vyhrievanie, stierače, palubný počítač, autorádio… Mrazivé počasie počas aktuálnych dní a nízke teploty však znižujú jeho životnosť.

Pre väčší pocit istoty na cestách si môžete nechať akumulátor vo vašom vozidle skontrolovať v našom autorizovanom servise Peugeot v BEGAME pomocou špeciálneho testera Midtronics – a to úplne ZADARMO.

Pokiaľ sa potvrdí, že akumulátor vo vašom vozidle už nie je v dobrom stave, odporúčame ho vymeniť za nový, aby sa vám nestalo, že vozidlo počas aktuálnych mesiacov nenaštartujete. Kvalitný akumulátor je obzvlášť dôležitý vo vozidlách so systémom Stop&Start, kde použitie nevhodného typu akumulátora môže spôsobiť jeho rýchle opotrebenie.

Peugeot pre vás pripravil akciovú ponuku – zľavu 20 % na všetky akumulátory Peugeot!  Ide o originálne akumulátory Peugeot, vyvinuté priamo pre vaše vozidlo. Okrem vysokej kvality sa vyznačujú veľmi dobrým pomerom cena/výkon.

Ponuka platí v našom autorizovanom servise Peugeot do vypredania zásob, alebo do odvolania. Zľava sa nevzťahuje na elektrické trakčné batérie.