Cieľom značky Hyundai je byť lídrom v oblasti automobilovej a inteligentnej mobilitypodporovať udržateľnosť životného prostredia a sociálny blahobyt.

Preto Vás my v BEGAME pozývame na Týždeň testovacích jázd Hyundai, ktorý sa uskutoční od 6. do 11.06.2022 počas bežných otváracích hodín. Na podujatí vám priblížime elektromobily a poukážeme na potreby v oblasti elektrifikácie, digitalizácie a bližšie vysvetlíme:

  1. aký je rozdiel medzi Mild Hybridom, Hybridom, Plug-in Hybridom a Elektromobilom,
  2. priblížime technológie v jednotlivých pohonoch, vhodnosť veľkosti batérie na použitý pohon,
  3. porovnáme náklady pri nájazdoch 200-tis. km pri elektrickom a benzínovom aute,
  4. ozrejmíme pojem rekuperácie a jej využitie v praxi,
  5. vysvetlíme vplyv použitia klimatizácie na batériu,
  6. taktiež vysvetlíme pojmy ako nabíjanie jednosmerným a striedavým prúdom, ako si vypočítať rýchlosť nabitia v závislosti od kapacity batérie,
  7. predstavíme projekty Charge myHyundai, Bluelink a Click to Buy.

Súčasťou týždňa testovacích jázd bude i súťažný dotazník „Čo všetko viete o elektromobilite?“, kde sa jeho vyplnením zapojíte do súťaže o hodnotné ceny Hyundai.

Pre každého návštevníka autosalónu Hyundai Begam, ktorý príde na testovaciu jazdu s elektromobilom, budú pripravené raňajky vo forme švédskych stolov, kávička a ovocie.

Aj vy môžete patriť medzi tých, ktorí budú mať možnosť otestovať jazdné vlastnosti plne elektrického Hyundai IONIQ 5 a plne elektrickej Kony. Pripravené pre vás budú aj plug-in hybridné Santa Fe a hybridný Tucson. Pre porovnanie môžete vyskúšať aj jazdné vlastnosti ostatných dostupných vozidiel, a to aj v meste aj na diaľnici.

Príďte k nám na Bratislavskú 78 v Trnave a naučte sa niečo nové. Konkrétny termín a čas testovacej jazdy vám odporúčame zarezervovať vopred na tel. č. 033/591 36 77 alebo na e-mailovej adrese hyundai.predaj@begam.sk. Tešíme sa na vašu návštevu.