Prichádza najvýhodnejšia ponuka roka! Vybrané modely všetkých našich značiek teraz môžete získať výhodnejšie ako kedykoľvek predtým.

Všetky vozidlá sú skladom ihneď k odberu. Pre viac informácií nás kontaktujte napríklad tu.

Peugeot

V pestrej výpredajovej ponuke Peugeotu nájdete dostupné vozidlá 208 a 301, praktický Rifter a Boxer či Peugeot 3008 Hybrid4, najvýkonnejší model v 210-ročnej histórii značky. Tieto autá malý počet najazdených kilometrov a mimoriadna cena.

Tak ktoré si vyberiete vy?

Hyundai

V Hyundai sme znížili ceny na vybrané kusy modelov i30, Kona či Tucson. V prípade i30 a Tucsonu dostanete k týmto modelom aj sadu 4ks zimných pneumatík zadarmo.

Pri kúpe mimoriadne úsporných modelov Tucson diesel a Kona Hybrid teraz ušetríte hneď na začiatku.

Mitsubishi

Máme pre vás aj ponuku obľúbených modelov Mitsubishi. Máme na sklade bohatý výber týchto spoľahlivých japonských vozidiel s automatickými prevodovkami a bohatou výbavou.

Jazdené vozidlá

Pre naozaj ekonomickú voľbu sa môžete obrátiť na náš výber jazdených vozidiel. Hľadáte praktické veľké SUV, kompaktný crossover či dokonca osemmiestny van? Všetky prešli našou dôkladnou predpredajnou kontrolou a vyčistením a sú pripravené práve pre vás.

Aj tieto vozidlá môžete získať cez Begam Jazdené vozidlá s ročnou zárukou a ponukou financovania a poistenia rovnako, ako keby ste si kupovali nové auto – len za výhodnejšiu sumu.