Nové vozidlá za výhodné ceny!

Máme pre vás skvelú správu! Prichystali sme si pre vás výpredaj skladových vozidiel Peugeot, počas ktorého môžete získať úžasné ponuky na nové vozidlá. Teraz je ten správny čas investovať do kvality, spoľahlivosti a štýlu, ktoré vám vozidlá Peugeot poskytnú.

Naša ponuka zahŕňa najnovšie modely Peugeot s najmodernejšími technológiami a dizajnom, ktorý vás dostane na prvý pohľad. Nech už hľadáte športový hatchback, elegantný sedan alebo praktické SUV, máme pre vás vozidlo, ktoré splní vaše očakávania. V rámci výpredaja skladu vozidiel sme pripravení poskytnúť vám špeciálne výhodné financovanie a atraktívne ceny. Je to jedinečná príležitosť získať nové vozidlo so značnou úsporou.

Nezmeškajte túto príležitosť

Navštívte náš autosalón Peugeot alebo nás kontaktujte pre viac informácií o dostupných modeloch, cenách a finančných možnostiach na č. +421 33 591 36 36. Naše odborné tímy sú pripravené vám pomôcť vybrať ten správny automobil, ktorý sa hodí ku vašim potrebám a predstavám.

Výhodné financovanie

Okrem výhodných cien na nové vozidlá Peugeot vám ponúkame aj veľmi výhodné možnosti financovania cez ESSOX Finance s.r.o. Vďaka flexibilným finančným riešeniam môžete mať nové vozidlo Peugeot ešte jednoduchšie a dostupnejšie, bez zbytočných obáv.

Nečakajte dlho, pretože ponuka je časovo obmedzená a vozidlá sa rýchlo predávajú. Vyberte si nové vozidlo Peugeot za výhodné ceny a využite naše špeciálne finančné podmienky, ktoré vám uľahčia cestu k vášmu vysnívanému automobilu.

Vozidlá spadajúce do akcie

Všetky vozidlá Peugeot spadajúce do akcie nájdete na tomto odkaze podľa označenia „Výpredaj skladu“, prípadne vám ich radi predstavia aj naši predajcovia u nás na Bratislavskej 78 v Trnave.