Využite letnú ponuku na atraktívne a dostupné modely značky Peugeot. Teraz ich môžete mať výhodne formou operatívneho leasingu od spoločnosti ARVAL Slovakia. Ponuka platí na skladové vozidlá do vypredania zásob.

Akcia prebieha od 1.8.2023 do 15.9.2023. O dostupnosti modelov sa informujte u našich predajcov Peugeot na tel. č. +421 33 591 36 36 alebo na predaj@begam.sk. Ceny sú platné pri podpise zmluvy na operatívny leasing na obdobie 48 mesiacov s ročným nájazdom 10000 km a bez pneuservisu. V prípade záujmu o iné parametre kontraktu kontaktujte našich predajcov, ktorí vám radi vypracujú ponuku na mieru.

Operatívny leasing je realizovaný v spolupráci Begam a ARVAL Slovakia, ktorá si vyhradzuje právo individuálne upraviť ponuku financovania pri zmene trhových parametrov. Operatívny leasing podlieha kreditnému schvaľovaniu spoločnosťou ARVAL Slovakia. V prípade zamietnutia dopytu na schválenie túto ponuku operatívneho leasingu nie je možné realizovať. Vyobrazenia vozidiel sú ilustračné. Ceny v tejto ponuke sú platné pre uvedené špecifikácie modelov vozidiel a v prípade zmeny akéhokoľvek prvku sa môžu meniť.