So svojím modelovým portfóliom 100 % elektrických dodávok cieli PEUGEOT na pozíciu trhového lídra

Elektrická revolúcia pre profesionálov sa začala. Značka PEUGEOT aktuálne ponúka kompletné portfólio 100 % elektrifikovaných dodávok. Dodávky si zachovávajú 100 % funkčnosť konvenčných dieselových verzií, ale produkujú nulové vibrácie, nulový hluk, nulový zápach a hlavne nulové emisie.

S týmto kompletným modelovým radom 100 % elektrifikovaných dodávok má značka PEUGEOT ambíciu stať sa v Európe v roku 2022 trhovým lídrom v oblasti predaja “čistých dodávok”. Poskytnúť užívateľom chce vyššiu úroveň satisfakcie a obmedziť tradičné formy znečisťovania v časoch, keď aktuálne spoločenské trendy vyžadujú čoraz viac úžitkových vozidiel v mestských oblastiach.

PEUGEOT do konca roku 2021 dodá v Európe 4 000 elektrických úžitkových vozidiel a už teraz eviduje objednávky na ďalších 10 000 automobilov. S cieľom ešte viac medzi profesionálmi zvýšiť povedomie o svojej ponuke elektrických áut a s ňou súvisiacich benefitoch, PEUGEOT čoskoro uvedie novú celoeurópsku špecializovanú reklamnú kampaň, ktorá bude spustená v novembri.

Zdroj: Peugeot