Peugeot 3008

SUV Fastback novej generácie

už od 32 490 €

Nový PEUGEOT 3008 prichádza s elegantnou siluetou SUV fastback a úplne prepracovaným sedadlom vodiča, ktoré nazývame Panoramatický PEUGEOT i-Cockpit®.

Nový 3008, ktorý je teraz k dispozícii v 100 % elektrickej verzii s dojazdom 525 až 700 km a čoskoro bude k dispozícii aj s plug-in hybridným pohonom, vás ohromí svojím nevídaným výkonom

Vyberte si najvhodnejšiu verziu

Vyberte si verziu, ktorá odráža vašu osobnosť! Využite najlepšie ponuky PEUGEOT z pohodlia domova alebo navštívte nás priamo u nás v BEGAME.

E-3008 ALLURE 

Doprajte si osobitý štýl a vyskúšajte všetky výhody výbavy Allure.

 • 19″ zliatinové disky kolies s výrezom
 • Visio Park 1
 • Prístup Hands-free
 • Panoramatický HD displej

E-3008 GT

Nechajte sa zviesť výraznou eleganciou a najmodernejšou technológiou verzie GT.

Navyše k výbave Allure:

 • 20″ zliatinové disky kolies s výbrusom
 • Svetlomety s technológiou Pixel LED
 • 21″ panoramatický displej
 • Ambientné osvetlenie
 • Hands-free ovládanie piatych dverí
 • Dvojfarebná farba karosérie (Black Diamond)
 • Sedadlá čalúnené Alcantarou

EMÓCIE

Veľkolepý panoramatický PEUGEOT i-Cockpit® v kombinácii s najnovšou generáciou jazdných asistenčných systémov poskytne nevídaný zážitok z jazdy.

PEUGEOT i-COCKPIT®

Jedinečný panoramatický Peugeot i-Cockpit zaručuje výnimočný zážitok z jazdy. Panoramatický, vyvýšený, zakrivený 21 palcový display je elegantne umiestnený na prístrojovej doske pre optimálnu ergonómiu. Nový kompaktný multifunkčný volant pre lepší zážitok z jazdy a bezkonkurenčný komfort.

PEUGEOT i-CONNECT® ADVANCED

Informačno-zábavný systém Peugeot i-Connect Advanced s rozpoznávaním hlasu a usporiadaním podobným smartfónu vám poskytne prístup k online 3D navigácií a aktualizáciám „Over The Air“. Pre jednoduché pripojenie sú k dispozícii zásuvky USB najnovšej generácie a bezdrôtové nabíjanie.

MASÁŽNE SEDADLÁ

Zažite nový rozmer komfortu v novom Peugeot E-3008. Prispôsobené LED ambientné osvetlenie, Hi-fi FOCAL Premium, Systém čistenia vzduchu, vyhrievané a masážne sedadlá s nastaviteľnou výškou, ako aj textilné čalúnenie prístrojovej dosky sú prvky, ktoré robia interiér a komfort vozidla jedinečným.

ASISTENČNÉ SYSTÉMY RIADENIA

Nový model E-3008 je veľmi praktický v mestskej premávke. Vďaka najkratšiemu polomeru otáčania v segmente sa s ním veľmi ľahko manévruje. Na dlhých cestách oceníte vynikajúce jazdné vlastnosti a nevídaný zážitok z poloautonómnej jazdy s novými asistenčnými systémami: poloautomatická zmena jazdného pruhu, upozornenie na premávku vzadu a monitorovanie mŕtveho uhla s dlhým dosahom.

Nový Peugeot E-3008
Cena od
32 490€
Motor 1.2 Hybrid 136k e-DCS6 100kW
Vonkajšie rozmery (dĺžka x šírka x výška)4 542 x 1 895 x 1 641 mm
Objem kufra520 litrov
Priemerná spotreba5-7l / 100km

Cenník nového modelu Peugeot E-3008 si môžete prezrieť na začiatku tejto stránky, jednoducho kliknite na tlačítko „cenník“.

Peugeot

Objednaj sa na testovaciu jazdu