Mitsubishi Eclipse Cross

Nová dimenzia SUV

už od 37 490 €

V meste kupé, na cestách SUV. Aj tak by sa dal opísať štýlový nový Mitsubishi Eclipse Cross.

Mitsubishi Eclipse Cross PHEV je športové SUV, ktorého výrazný dizajn, vycibrená japonská kvalita, jazdná dynamika, premyslené usporiadanie a pokrokové prvky výbavy posúvajú vozidlo na úplne novú úroveň. Dve historické cesty sa práve pretínajú a mieria spoločne do novej budúcnosti. Práve teraz nastal čas vyraziť do lepšej budúcnosti s unikátnou technológiou plug-in hybrid!

Mitsubishi Outlander PHEV umožňuje bezemisnú jazdu v čisto elektrickom režime s dojazdom až 45 km (podľa WLTP) a to až do rýchlosti 135 km / h. V tomto režime teda Outlander PHEV nespína zážihový motor a tým pádom nespotrebuje ani liter paliva. Naopak konvenčné hybridy umožňujú dojazd v čisto elektrickom režime iba niekoľko málo kilometrov a následne sa pripája zážihový motor. Tým pádom rastie spotreba paliva a množstvo produkovaných emisií. Zároveň s tým teda klesá efektívnosť a výhody možnosti elektrickej jazdy.

Mitsubishi Eclipse Cross
Cena od
37 490 eur
Motory1,5 TURBO MIVEC (163 koní)
Vonkajšie rozmery (dĺžka x šírka x výška)4 405 x 1 805 x 1 685 mm
Objem kufra341 – 448 litrov
Priemerná spotreba2,0 litra / 100 km

Interiér sa nesie v duchu prémiových materiálov a moderných riešení s veľkým displejom na palubnej doske, ktoré môžete ovládať priamo pomocou dotyku alebo s využitím touchpadu na stredovej konzole. A vďaka posuvným zadným sedadlám ponúka Eclipse Cross dosť miesta pre posádku aj pre ich batožinu.

Katalóg modelu Eclipse Cross PHEV nájdete na tomto odkaze a cenník tu.

Objednaj sa na testovaciu jazdu

    Vozidlá ihneď