IONIQ 5 N

Never just drive.

už od 0 €

Model IONIQ 5 N predstavuje elektrifikovanú budúcnosť značky N a nový spôsob, ako si nadšenci vysokých výkonov môžu elektrifikovať svoju vášeň z jazdy na ceste a na okruhu.

Výkon a vzrušenie jazdy

IONIQ 5 N pozdvihuje tri piliere výkonu N – Špecialista na zákruty, Schopnosti na pretekárskom okruhu a Športové vozidlo na každý deň, pričom využíva technológie z motoristického športu a roky vývoja v elektrifikovanom pojazdnom laboratóriu Rolling La. Vďaka tomu dosahuje mimoriadne vysoké výkonnostné schopnosti a zabezpečuje, aby spĺňal všetky tri výkonnostné piliere N.

Špecialista na zákruty.

Vystuženia karosérie a podvozku poskytujú vyššiu torznú tuhosť a priamy pocit z riadenia, čo vozidlu s dvoma motormi a pohonom AWD umožňuje prejazdy zákrut inšpirované pretekmi rely.

Športové vozidlo na každý deň.

Systémy N e-shift a N Active Sound + poskytujú pocity a zvuky z jazdy ako vo vysokovýkonných autách so spaľovacími motormi.

Schopnosti na pretekárskom okruhu.

Výkon až 478 kW (650 k) so zapnutým systémom na rozšírenie úsmevu N Grin Boost, zvýšená odolnosť vďaka špičkovému tepelnému manažmentu a rekuperačnému brzdeniu.

Dizajn a funkcie zlepšujúce výkon.

Podobne ako všetci jeho súrodenci N, aj IONIQ 5 N disponuje širokou škálou dizajnových prvkov, ktoré zlepšujú výkon. Napríklad zadný spoiler, ktorý maximalizuje potenciál auta pri jazde na trati.

Predná časť

Vpredu sa nachádza graficky spracovaná predná maska N Mask s funkčnou sieťovinou spolu so vzduchovou clonou a vzduchovými klapkami pre extra chladenie. Cez spodnú časť nárazníka sa tiahne spojler, ktorý zdôrazňuje nízky postoj vozidla a vyjadruje jeho výkonnostné ambície.

Zadná časť

Výrazný zadný N krídlový spojler spolu s oranžovým zadným difúzorom a výstupom vzduchu pomáhajú regulovať prúdenie vzduchu na podporu optimálneho aerodynamického výkonu, čím podčiarkujú vysokovýkonné schopnosti modelu IONIQ 5 N a prispievajú k jeho agresívnemu štýlu.

Kované 21-palcové hliníkové disky

Kované 21-palcové hliníkové disky vyzerajú fantasticky a zároveň zlepšujú trakciu vďaka zníženiu neodpruženej hmotnosti. Sú obuté do pneumatík Pirelli P-Zero v rozmere 275/35R21, ktoré zaručujú lepší jazdný komfort a lepšiu trakciu na trati.

Informujte sa u našich predajcov

Chcete vedieť viac informácií o modeli a jeho príchode na trh? Zanechajte nám vás email a hneď ako budú známe podrobnejšie informácie vás budeme kontaktovať.

    Objednaj sa na testovaciu jazdu