Peugeot Partner

Zrodený pre víťazstvá

už od 18 550 €

Vďaka špičkovej kvalite a 20 ročnej spolupráci s profesionálmi je nová generácia PEUGEOT Partner charakteristická úrovňou komfortu, výkonom a PEUGEOT i-Cockpit®. Peugeot Partner je jednoducho bezkonkurenčný v triede úžitkových vozidiel a predstavuje novú rovnováhu v proporciách, ktorá mu dáva atraktívny štýl malého, agilného a kompaktného dodávkového vozidla. Silná predná maska s krátkou kapotou, novonavrhnutou vertikálnou mriežkou chladiča, svetlomety s integrovaným chrómovaným hrotom predstavujú novú identitu PEUGEOT.

Nový PEUGEOT Partner môže byť vybavený indikátorom preťaženia. Táto inovatívna funkcia informuje vodiča o tom, že maximálna prípustná hmotnosť bola prekročená; či ide o technicky maximálnu prípustnú hmotnosť naloženého vozidla (MTAC) alebo prípustné hmotnostné zaťaženie na každej náprave (prednej a zadnej) (AMCEN).

Cieľ je dvojaký:

  • Zabránenie nebezpečenstvu preťaženia (zhoršenie jazdných vlastností, brzdenia, riziko prasknutia pneumatiky a predčasného opotrebenia vozidla atď.).
  • Zabezpečenie splnenia očakávaní zákazníkov, v oblasti bezpečnosti, a najmä bezpečnosť pri práci pre veľké flotily.

Zjednodušte si cestovanie s najnovšou generáciou asistenčných systémov, ako napríklad s 3D online navigáciou s hlasovým ovládaním. Pre maximálnu pohodu pri jazde si môžete pripojiť váš smartfón k 8´´ dotykovej obrazovke s funkciou Mirror Screen Triple Playi, zatiaľ čo sa bude bezdrôtovo nabíjať.

Nový PEUGEOT Partner prichádza s motormi novej generácie platformy EMP2, ktoré vynikajú nízkou spotrebou paliva a optimalizovanými emisiami CO2. Nová 8-stupňová automatická prevodovka (EAT8) môže byť v kombinácii ako s benzínovými tak aj naftovými motormi.

Peugeot Partner
Cena od
18 550 eur bez DPH
Motory1.2 PureTech 110k BVM6, 1.5 BluHDi 100k BVM6, 1.5 BluHDi 130k BVM6,
Vonkajšie rozmery (dĺžka x šírka x výška)4 403 x 2 107 x 1 796 mm
Objem kufra3,3 (3,8 vo verzii LONG) / 1,8 (3,5 za 1.radom sedadiel)
Priemerná spotreba4,6 litra / 100 km


Cenník modelu Peugeot Partner na tomto odkaze.
Cenník modelu Peugeot Partner Electric na tomto odkaze.

Peugeot

Objednaj sa na testovaciu jazdu