Hyundai KONA

Žite bez obmedzení

už od 22 590 €

Väčšia, odvážnejšia, dynamickejšia.

Nová KONA je vďaka dynamickejšiemu správaniu na ceste, novému futuristickému vzhľadu a väčšiemu vnútornému priestoru odvážne SUV, ktoré sa cíti ako doma v uliciach mesta či mimo neho.

Viac priestoru pre viac možností.

Netradične sme najskôr vyvinuli elektrickú verziu úplne nového modelu KONA a krásu tejto inovácie môžete vidieť v každom variante. Elegantne tvarovaná, čistá, výrazná predná časť a aerodynamické plynulé línie zvýrazňujú futuristický styling úplne nového modelu KONA. Nová KONA je odteraz väčšia a odvážnejšia.

Výrazný dizajn.

Čistá a charakteristická predná časť je zvýraznená svetlometmi „Seamless Horizon Lamp“, ktoré sú umiestnené naprieč celou kapotou a pôsobia tak dynamickejšie na ceste.

Štýlová priestrannosť.

Úplne nová KONA bola vyvinutá s ohľadom na maximálny priestor, stala sa širšou a dlhšou a ponúka veľkorysý priestor pre nohy a ramená aj v 2. rade sedadiel, vďaka čomu cesta s vašou rodinou bude pohodlnejšia.

Pokročilé technológie.

Úplne nový model KONA nastavuje vďaka svojej pôsobivej ponuke najmodernejších inteligentných technológií nové štandardy v segmente kompaktných SUV. Užite si najnovšie funkcie konektivity a inteligentné komfortné funkcie podporené špičkovými bezpečnostnými a asistenčnými systémami. KONA je tiež prvým vozidlom Hyundai, ktorý je vybavený novým navigačným systémom Connected Car Cockpit s aktualizáciami softvéru novej úrovne OTA (Over The Air). Nová KONA bude tiež prvým modelom, ktorý na náš trh prinesie funkciu digitálneho kľúča.

Nový Hyundai KONA
Cena od
22 590 eur
Motory / Batérie1.0 T-GDi, 1.6 T-GDi, 48,4 kWh, 65,4 kWh
Vonkajšie rozmery (dĺžka x šírka x výška)4 350 x 1 825 x 1 570 mm
Objem kufra466 litrov
Priemerná spotreba5,7 litra / 100 km

Tak ako každý Hyundai, aj nový model KONA je vyrobený podľa najvyšších možných kvalitatívnych štandardov. Svedčí o tom aj 5-ročná záruka bez obmedzenia kilometrov pre extra pohodu, ktorú vám dodáva jedna z najlepších záruk v automobilovom priemysle.

Podrobné technické údaje nájdete na tomto linku a údaje novej KONA Electric tu.

Cenník nového modelu KONA nájdete na tomto odkaze.

Cenník nového modelu KONA vo verzii Hybrid si môžete pozrieť tu.

Cenník nového modelu v elektrickej motorizácii na odkaze tu.

Cenník verzie N Line nájdete na našom webe tu.

Hyundai

Objednaj sa na testovaciu jazdu