O nás

Spoločnosť Begam pôsobí na trhu od roku 1993. Begam poskytuje všetky služby motoristom – od predaja nových áut cez výkup a predaj jazdených áut až po plne vybavený servis s vlastnou klampiarskou a lakovníckou dielňou.

Spoločnosť začala ako predajca áut Peugeot, od roku 2016 je Begam autorizovaným predajcom značky Mitsubishi. Za kvalitné služby a skvelé výsledky predajcov aj pracovníkov servisu Mitsubishi získal Begam ocenenie Dealer roka na Slovensku za roky 2016, 2017 a 2018.

V roku 2019 sa Begam stal jediným autorizovaným predajcom a servisom značky Hyundai v Trnave.

Financovanie

Vďaka naším partnerom poskytujúcim finančné služby vám vieme ponúknuť všetky druhy financovania. Opýtajte sa našich predajcov na možnosti financovania a cenovú ponuku.

Poistenie

Sme zmluvný partner poisťovní Allianz, Axa, ČSOB, Generali, Komunálna poisťovňa, Kooperativa, Uniqa a Union. Pripravíme vám ponuku poistenia na mieru pre vás a vaše nové auto.

Kariéra

Chcete pracovať u jedného z najväčších predajcov áut v regióne? Či už ide o predaj vozidiel alebo servis – možno hľadáme práve vás. Napíšte nám na kariera@begam.sk.

Autoumyváreň

Ponúkame komplexné čistenie exteriéru aj interiéru každého auta bez ohľadu na značku.

Autopožičovňa

Potrebujete náhradné vozidlo počas návštevy nášho servisu alebo si chcete požičať väčšie auto? Naši pracovníci servisu vás oboznámia s podmienkami.