O nás

Vyše 30 rokov skúseností a tisícky spokojných zákazníkov hovoria samé za seba. Ak si chcete vybrať nové alebo jazdené auto, prípadne absolvovať servis s autom značky Peugeot, Mitsubishi, Hyundai, Jeep, Volvo a Alfa Romeo, navštívte BEGAM.

BEGAM je jediný autorizovaný predajca značiek Volvo, Peugeot, Hyundai, Jeep, a Alfa Romeo v Trnave. Máme pre Vás pripravené predvádzacie vozidlá na skúšobné jazdy ako aj bohatú ponuku skladových a jazdených vozidiel ihneď k odberu. Ak sa rozhodnete pre kúpu, vybavíme za Vás poistenie či prihlásenie vozidla v rámci celého Slovenska.

BEGAM tiež poskytuje všetky služby motoristom – od výkupu a predaja jazdených vozidiel až po plne vybavený servis s vlastnou klampiarskou a lakovníckou dielňou. Vykonávame údržbu a klasický servis, ako aj garančné opravy a karosárske opravy po poistných udalostiach.

Spoločnosť vznikla v roku 1993 ako predajca vozidiel Peugeot, od roku 2016 do roku 2023 bol BEGAM autorizovaným predajcom značky Mitsubishi, aktuálne však už prevádzkujeme len servis tejto značky. Za kvalitné služby a skvelé výsledky predajcov aj pracovníkov servisu Mitsubishi získal BEGAM ocenenie Dealer roka na Slovensku za roky 2016 – 2020. V roku 2019 sa BEGAM stal jediným autorizovaným predajcom a servisom značky Hyundai v Trnave. V roku 2021 sme sa stali jediným autorizovaným dealerom značiek Alfa Romeo a Jeep v Trnave. V Januári 2024 sme otvorili predajno-servisné centrum Volvo.

Financovanie

V spolupráci s našimi partnermi ako Essox, ČSOB Leasing či Tatra Leasing Vám ponúkame všetky druhy financovania kúpy auta ako finančný či operatívny lízing. Opýtajte sa našich predajcov na možnosti financovania a cenovú ponuku.

Poistenie

Sme zmluvný partner poisťovní Allianz, Axa, ČSOB, Generali, Komunálna poisťovňa, Kooperativa, Uniqa a Union. Pripravíme vám ponuku poistenia na mieru pre vás a vaše nové auto a v prípade poistnej udalosti vyriešime poistnú obhliadku aj úhradu opravy za Vás.

Kariéra

Chcete pracovať u jedného z najväčších predajcov vozidiel v regióne? Či už ide o predaj vozidiel alebo servis – možno hľadáme práve vás. Napíšte nám na kariera@begam.sk.

Aktuálne hľadáme: autoklampiara

Autoumyváreň

Ponúkame komplexné čistenie exteriéru aj interiéru každého auta bez ohľadu na značku. Pre zákazníkov máme k dispozícii automatickú portálovú umyváreň a ponúkame aj ručné umytie auta.

Autopožičovňa

Potrebujete náhradné vozidlo počas návštevy nášho servisu alebo si chcete požičať väčšie auto? Naši pracovníci servisu vás radi oboznámia s podmienkami.