Kontakt

Begam Showroom

Navštívte náš showroom BEGAM Trnava

Bratislavská 7487/78, 917 02 Trnava
po-pi: 8:00-17:00 (predaj Peugeot a Mitsubishi)
po-pi: 7:30-17:00 (predaj Hyundai)
po-pi: 7:30-16:00 (servis Peugeot a Mitsubishi)
po-pi: 7:00-17:00 (servis Hyundai)
so: 8:00-12:00 (servis a predaj Peugeot a Mitsubishi)

Jozef Grochál

Jozef Grochál

Konateľ

+421 33 591 36 15

grochal@begam.sk

Jaroslav Šefara

Jaroslav Šefara

Riaditeľ popredajných služieb

+421 33 591 36 10

sefara@begam.sk

Michael Kasarda

Michael Kasarda

Marketingový manažér

+421 33 591 36 11

kasarda@begam.sk

Predaj

Kamil Kupka

Kamil Kupka

Vedúci predaja Peugeot

+421 33 591 36 12

kupka@begam.sk

Zuzana Vidová

Zuzana Vidová

Predajkyňa vozidiel Peugeot

+421 33 591 36 13

vidova@begam.sk

Tomáš Mizerík

Tomáš Mizerík

Predajca vozidiel Peugeot

+421 33 591 36 37

mizerik@begam.sk

Servis

Daniel Kiršner

Daniel Kiršner

Vedúci servisu

+421 918 323 645

kirsner@begam.sk

Marek Fančovič

Marek Fančovič

Prijímací technik

+421 33 591 36 22

fancovic@begam.sk

Matúš Kalinay

Matúš Kalinay

Prijímací technik

+421 33 591 36 21

kalinay@begam.sk

Igor Neštrák

Igor Neštrák

Prijímací technik – poistné udalosti

+421 33 591 36 16

nestrak@begam.sk

Vlastimil Glozmek

Vlastimil Glozmek

Prijímací technik – poistné udalosti

+421 33 591 36 23

glozmek@begam.sk

Martin Princ

Martin Princ

Prijímací technik – garancie, záručné opravy

+421 908 176 336

princ@begam.sk

Marek Balažovič

Marek Balažovič

Technický poradca, mechanik

+421 33 591 36 29

balazovic@begam.sk

Náhradné diely

René Maron

René Maron

Vedúci predaja náhradných dielov

+421 33 591 36 26

maron@begam.sk

Martin Mrva

Martin Mrva

Predajca náhradných dielov

+421 33 591 36 25

mrva@begam.sk

Predaj

Ľubica Chrupková

Ľubica Chrupková

Vedúca predaja vozidiel Hyundai

0905 666 031

chrupkova@begam.sk

Pavol Štefanov

Pavol Štefanov

Predajca vozidiel Hyundai

0905 666 244

stefanov@begam.sk

Matej Šimončič

Matej Šimončič

Predajca vozidiel Hyundai

0905 666 639

simoncic@begam.sk

Servis

Robert Bodiš

Robert Bodiš

Vedúci servisu Hyundai

+421 33 591 36 88

bodis@begam.sk

Ján Majó

Ján Majó

Servisný poradca

+421 33 591 36 86

majo@begam.sk

Pavol Rábara

Pavol Rábara

Garančný technik

+421 33 591 36 85

rabara@begam.sk

Marek Mizera

Marek Mizera

Mechanik – diagnostik

+421 33 591 36 87

mizera@begam.sk

Náhradné diely

Peter Tichý

Peter Tichý

Predajca náhradných dielov

+421 33 591 36 84

tichy@begam.sk

Predaj

Martin Pištej

Martin Pištej

Vedúci predaja Mitsubishi

+421 33 591 36 18

pistej@begam.sk

Patrik Hinca

Patrik Hinca

Predajca vozidiel Mitsubishi

+421 33 591 36 17

hinca@begam.sk

Servis

Marián Kuciak

Marián Kuciak

Prijímací technik

+421 33 591 36 19

kuciak@begam.sk

Martin Kalapoš

Martin Kalapoš

Predajca náhradných dielov

+421 33 591 36 20

kalapos@begam.sk

Jozef Bachratý

Jozef Bachratý

Mechanik – diagnostik

+421 33 591 36 31

bachraty@begam.sk

Martin Pištej

Martin Pištej

Vedúci predaja jazdených vozidiel

+421 33 591 36 52

pistej@begam.sk

Tomáš Svrbický

Tomáš Svrbický

Predajca jazdených vozidiel

+421 915 988 066

svrbicky@begam.sk