Kontakt

Begam Showroom

Navštívte náš showroom BEGAM Trnava

Bratislavská 7487/78, 917 02 Trnava
po-pi: 7:30-16:00 (servis Volvo, servis Peugeot, Mitsubishi, Jazdené vozidlá, Jeep, Alfa Romeo)
po-pi: 7:00-17:00 (servis Hyundai)
po-pi: 8:00 – 17:00 (predaj Volvo, predaj Peugeot, Jazdené vozidlá, Jeep, Alfa Romeo)
po-pi: 7:30-17:00 (predaj Hyundai)
so-ne: ZATVORENÉ

Jozef Grochál

Jozef Grochál

Konateľ

+421 33 591 36 15

grochal@begam.sk

Ing. Jaroslav Šefara

Ing. Jaroslav Šefara

Riaditeľ popredajných služieb

+421 33 591 36 10

sefara@begam.sk

Predaj

Ing. Kamil Kupka

Ing. Kamil Kupka

Vedúci predaja Peugeot

0908 031 087

kupka@begam.sk

Mgr. Tomáš Mizerík

Mgr. Tomáš Mizerík

Predajca vozidiel Peugeot

0908 030 379

mizerik@begam.sk

Juraj Císar

Juraj Císar

Predajca vozidiel Peugeot

0917 719 592

cisar@begam.sk

Matúš Mocný

Matúš Mocný

Predajca vozidiel Peugeot

0918 889 357

mocny@begam.sk

Servis

Ing. Daniel Kiršner

Ing. Daniel Kiršner

Vedúci servisu

+421 918 323 645

kirsner@begam.sk

Peter Lesay

Peter Lesay

Prijímací technik

0917 380 099

lesay@begam.sk

Matúš Kalinay

Matúš Kalinay

Prijímací technik

0918 933 790

kalinay@begam.sk

Vlastimil Glozmek

Vlastimil Glozmek

Prijímací technik – poistné udalosti

0917 824 599

glozmek@begam.sk

Ľuboš Francistý

Ľuboš Francistý

Prijímací technik – poistné udalosti

0915 842 082

francisty@begam.sk

Dušan Paldan

Dušan Paldan

Prijímací technik – garancie, záručné opravy

0908 176 336

paldan@begam.sk

Marek Balažovič

Marek Balažovič

Technický poradca, mechanik

0908 098 200

balazovic@begam.sk

Náhradné diely

René Maron

René Maron

Vedúci predaja náhradných dielov

+421 33 591 36 26

maron@begam.sk

Michal Jakabovič

Michal Jakabovič

Predajca náhradných dielov

+421 33 591 36 25

jakabovic@begam.sk

Predaj

Ľubica Chrupková

Ľubica Chrupková

Vedúca predaja vozidiel Hyundai

+421 905 666 031

chrupkova@begam.sk

Mgr. Pavol Štefanov

Mgr. Pavol Štefanov

Predajca vozidiel Hyundai

+421 905 666 244

stefanov@begam.sk

Mgr. Jozef Richnavsky

Mgr. Jozef Richnavsky

Predajca vozidiel Hyundai

+421 917 384 469

richnavsky@begam.sk

Martin Chytrý

Martin Chytrý

Predajca vozidiel Hyundai

+421 918 935 321

chytry@begam.sk

Martin Ivančík

Martin Ivančík

Predajca vozidiel Hyundai

+421 33 591 36 77

ivancik@begam.sk

Servis

Ján Majó

Ján Majó

Vedúci servisu Hyundai

+421 915 842 080

majo@begam.sk

Martin Melišek

Martin Melišek

Servisný poradca

+421 908 029 756

melisek@begam.sk

Pavol Kanis

Pavol Kanis

Garančný technik

+421 905 386 967

kanis@begam.sk

Martin Kudláč

Martin Kudláč

Servisný poradca

+421 907 027 411

kudlac@begam.sk

Náhradné diely

Peter Tichý

Peter Tichý

Manažér pre náhradné dielce a príslušenstvo

+421 917 719 444

tichy@begam.sk

Marek Rašla

Marek Rašla

Skladník

+421 33 591 36 74

rasla@begam.sk

Predaj

Ľubica Chrupková

Ľubica Chrupková

Vedúca predaja

+421 33 591 36 18

chrupkova@begam.sk

Mgr. Andrej Gregůrek

Mgr. Andrej Gregůrek

Predajca vozidiel

+421 33 591 36 17

gregurek@begam.sk

Jaroslav Žvásta

Jaroslav Žvásta

Predajca vozidiel

+421 33 591 36 33

zvasta@begam.sk

Servis

Michal Jakabovic

Michal Jakabovic

Prijímací technik

+421 33 591 36 19

jakabovic@begam.sk

Martin Mrva

Martin Mrva

Servisný poradca / Predajca náhradných dielov

+421 33 591 36 19

mrva@begam.sk

Jozef Bachratý

Jozef Bachratý

Mechanik – diagnostik

+421 33 591 36 31

bachraty@begam.sk

Servis

Ing. Daniel Kiršner

Ing. Daniel Kiršner

Vedúci servisu

+421 918 323 645

kirsner@begam.sk

Predaj

Ľubica Chrupková

Ľubica Chrupková

Vedúca predaja

+421 33 591 36 18

chrupkova@begam.sk

Matej Šimončič

Matej Šimončič

Predajca vozidiel

+421 905 685 012

simoncic@begam.sk

Servis

Ing. Daniel Kiršner

Ing. Daniel Kiršner

Vedúci servisu

+421 918 323 645

kirsner@begam.sk

Drahomír Jajcaj

Drahomír Jajcaj

Servisný poradca

+421 905 685 024

jajcaj@begam.sk

Martin Kanis

Martin Kanis

Predajca náhradných dielov a príslušenstva

+421 918 473 809

martin.kanis@begam.sk

Servis

Ing. Daniel Kiršner

Ing. Daniel Kiršner

Vedúci servisu

+421 918 323 645

kirsner@begam.sk

Michal Jakabovič

Michal Jakabovič

Prijímací technik Mitsubishi

+421 33 591 36 19

jakabovic@begam.sk

Martin Mrva

Martin Mrva

Servisný poradca / Predajca náhradných dielov Mitsubishi

+421 33 591 36 19

mrva@begam.sk

Jozef Bachratý

Jozef Bachratý

Mechanik – diagnostik

+421 33 591 36 31

bachraty@begam.sk

Jazdené vozidlá

Ľubica Chrupková

Ľubica Chrupková

Vedúca predaja

+421 33 591 36 18

chrupkova@begam.sk

Martin Princ

Martin Princ

Predajca jazdených vozidiel

0905 812 168

princ@begam.sk

Jaroslav Žvásta

Jaroslav Žvásta

Predajca jazdených vozidiel

+421 33 591 36 33

zvasta@begam.sk

Radoslav Spevák

Radoslav Spevák

Marketingový špecialista

+421 917 340 194

spevak@begam.sk