Kontakt

Begam Showroom

Navštívte náš showroom BEGAM Trnava

Bratislavská 7487/78, 917 02 Trnava
po-pi: 7:30-16:00 (servis Peugeot, Mitsubishi, Jazdené vozidlá, Jeep, Alfa Romeo)
po-pi: 7:00-16:00 (servis Hyundai),
po-pi: 8:00 – 17:00 (predaj Peugeot, Mitsubishi, Jazdené vozidlá, Jeep, Alfa Romeo)
po-pi: 7:30-17:00 (predaj Hyundai)
so: ZATVORENÉ (servis Peugeot, Mitsubishi, Jazdené vozidlá, Hyundai, Jeep, Alfa Romeo)
so: 8:00-12:00 (predaj Hyundai, Jeep, Alfa Romeo, Peugeot, Mitsubishi, Jazdené vozidlá)

Jozef Grochál

Jozef Grochál

Konateľ

+421 33 591 36 15

grochal@begam.sk

Ing. Jaroslav Šefara

Ing. Jaroslav Šefara

Riaditeľ popredajných služieb

+421 33 591 36 10

sefara@begam.sk

Mgr. Viera Prekopová

Mgr. Viera Prekopová

Marketingový manažér

+421 33 591 36 11

prekopova@begam.sk

Mgr. Simona Staňová

Mgr. Simona Staňová

Marketingový špecialista

+421 33 591 36 44

stanova@begam.sk

Andrej Opálek

Andrej Opálek

Správca budov

0907 021 411

opalek@begam.sk

Predaj

Ing. Kamil Kupka

Ing. Kamil Kupka

Vedúci predaja Peugeot

0908 031 087

kupka@begam.sk

Mgr. Tomáš Mizerík

Mgr. Tomáš Mizerík

Predajca vozidiel Peugeot

0908 030 379

mizerik@begam.sk

Juraj Císar

Juraj Císar

Predajca vozidiel Peugeot

0917 719 592

cisar@begam.sk

Servis

Ing. Daniel Kiršner

Ing. Daniel Kiršner

Vedúci servisu

+421 918 323 645

kirsner@begam.sk

Peter Lesay

Peter Lesay

Prijímací technik

0917 380 099

lesay@begam.sk

Matúš Kalinay

Matúš Kalinay

Prijímací technik

0918 933 790

kalinay@begam.sk

Vlastimil Glozmek

Vlastimil Glozmek

Prijímací technik – poistné udalosti

0917 824 599

glozmek@begam.sk

Ľuboš Francistý

Ľuboš Francistý

Prijímací technik – poistné udalosti

0915 842 082

francisty@begam.sk

Martin Princ

Martin Princ

Prijímací technik – garancie, záručné opravy

0908 176 336

princ@begam.sk

Pavol Rábara

Pavol Rábara

Prijímací technik – garancie, záručné opravy

rabara@begam.sk

Marek Balažovič

Marek Balažovič

Technický poradca, mechanik

0908 098 200

balazovic@begam.sk

Náhradné diely

René Maron

René Maron

Vedúci predaja náhradných dielov

+421 33 591 36 26

maron@begam.sk

Michal Jakabovič

Michal Jakabovič

Predajca náhradných dielov

+421 33 591 36 25

jakabovic@begam.sk

Predaj

Ľubica Chrupková

Ľubica Chrupková

Vedúca predaja vozidiel Hyundai

0905 666 031

chrupkova@begam.sk

Pavol Štefanov

Pavol Štefanov

Predajca vozidiel Hyundai

0905 666 244

stefanov@begam.sk

Matej Šimončič

Matej Šimončič

Predajca vozidiel Hyundai

0905 666 639

simoncic@begam.sk

Martin Chytrý

Martin Chytrý

Predajca vozidiel Hyundai

0918 935 321

chytry@begam.sk

Servis

Ján Majó

Ján Majó

Vedúci servisu Hyundai

+421 33 591 36 86

majo@begam.sk

Tomáš Beňadik

Tomáš Beňadik

Servisný poradca

+421 33 591 36 89

benadik@begam.sk

Pavol Kanis

Pavol Kanis

Garančný technik

0905 386 967

kanis@begam.sk

Marek Mizera

Marek Mizera

Mechanik – diagnostik

+421 33 591 36 87

mizera@begam.sk

Náhradné diely

Peter Tichý

Peter Tichý

Predajca náhradných dielov

+421 33 591 36 84

tichy@begam.sk

Predaj

Martin Pištej

Martin Pištej

Vedúci predaja

+421 33 591 36 18

pistej@begam.sk

Patrik Hinca

Patrik Hinca

Predajca vozidiel

+421 33 591 36 17

hinca@begam.sk

Servis

Roman Soják

Roman Soják

Prijímací technik

+421 33 591 36 19

sojak@begam.sk

Martin Mrva

Martin Mrva

Servisný poradca / Predajca náhradných dielov

+421 33 591 36 19

mrva@begam.sk

Jozef Bachratý

Jozef Bachratý

Mechanik – diagnostik

+421 33 591 36 31

bachraty@begam.sk

Jazdené vozidlá

Martin Pištej

Martin Pištej

Vedúci predaja jazdených vozidiel

+421 33 591 36 52

pistej@begam.sk

Patrik Hinca

Patrik Hinca

Predajca jazdených vozidiel

+421 33 591 36 17

hinca@begam.sk

Jozef Jobek

Jozef Jobek

Sklad a príprava vozidiel

0918 473 809