Braňo Mosný a Silvia Soldanová sa stali partnermi spoločnosti BEGAM, spol. s r.o.

Ste mladá rodina s dieťaťom, ktorá predpokladáme že veľa cestuje a významnú úlohu tu zohráva bezpečnosť. Už ste mali možnosť otestovať HYUNDAI TUCSON NX4 1.6 CRDI 100KW 7DCT 2Wd STYLE na víkend a dnes ste si prevzali opäť nový HYUNDAI TUCSON NX4 1.6 CRDI 100KW 7DCT 2Wd STYLE len v inej farbe.

Pamätám si ako som kedysi sníval o rýchlom „športiaku“. Teraz, keď som sa stal súčasťou tejto našej malej mladej rodiny, práve bezpečnosť sa stala najdôležitejším parametrom pri výbere nového auta. Nemenej dôležité pre nás bolo, aby sme komfortne naložili kočík do kufra.

Nový Hyundai Tucson hravo spĺňa nielen tieto požiadavky, ale dokáže sa na ceste správať ako to moje vysnívané športové auto.

Takže už o ňom nemusím snívať a ani čakať na krízu stredného veku.

-Aké sú podľa Vás prednosti tohto modelu…  Cítite sa v aute bezpečne? Ktoré systémy vozidla Vás oslovili najviac?

Popravde sme ešte nestihli prebádať všetko, čo toto auto ponúka. Myslím, že aj pri nižšej výbave strávite dosť času iba prečítaním všetkých vymožeností, systémov, príslušenstva a technológií, nie ešte aby ste to všetko odskúšali. Verím, že bude dosť času aj na cesty aj na bádanie. Hlavne bezpečne.

– Viete si predstaviť sa zbaliť na dlhšiu cestu/roadtrip do toho auta?

To si dokážeme predstaviť úplne s prehľadom. Dokonca by to šlo aj s dvoma deťmi. Nič nepredznačujeme, ani si nechceme žiadne dieťa požičať, len hovorím, že je to priestorovo veľkorysé.

Jediné čo mi momentálne na dlhšie cesty chýba je čas. Avšak nie som sám, kto je pracovne vyťažený. Tucson mi zatiaľ pomáha s cestami za prácou. Verím však, že nám čoskoro pomôže s cestami výsostne nepracovnými.

– Má podľa Vás auto nejaké „vychytávky“, ktoré Vám uľahčia cestu a toto zlepšujú? (napr. či sa dajú sklopiť sedadla na oddych pri dlhšej ceste a pod.)

Konečne si užívame kompatibilitu s telefónom, bezdrôtové nabíjanie, tempomat a najmä automatickú prevodovku. Jedným zo Silvikiných najdôležitejších atribútov bol vonkajší teplomer. Čuduj sa svete, aj to tam je!

– Tip na výlet? 

Našimi favoritmi sú v súčasnosti minizoo v okolí Trnavy.

– Bude Silvia na cestách sedieť vpredu alebo pri babätku? 

Silvia ja naozaj dobrý šofér. Lepší ako ja, takže sa budeme striedať. Ja totiž som tiež celkom dobrý v uspávaní bábätiek.

– Máte nejaký tip na cestovanie s malým dieťaťom, ktorý Vám uľahčuje život? Niečo, čím zabávate syna?

Nášho syna celkom zaujíma piano. Popravde to sa na zadné sedadlá asi nezmestí, ale s nejakým menším hudobným nástrojom by nemal byť problém. Napríklad s kontrabasom.

– Na odľahčenie: Ste pripravení na nové výnimočné zážitky?

Áno!