ZAŽITE SKUTOČNÚ EMÓCIU Z JAZDY

Príďte počas celého mesiaca november k nám do autosalónu Alfa Romeo v Begame a užite si emóciami nabité testovacie jazdy na modeloch Alfa Romeo TonaleStelvio či Giulia. Navyše sme pre vás vo vybraných termínoch pripravili možnosť otestovať Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio, najvýkonnejší model značky nesúci symbol legendárneho štvorlístka. Rezervujte si termín testovacej jazdy a presvedčte sa, že spojenie nadčasového dizajnu a špičkových technológií naozaj existuje.

ŠTÝLOVÉ DARČEKY AJ AUTO NA VÍKEND ZDARMA

  • Každý účastník testovacej jazdy môže vyhrať Alfa Romeo na týždeň s plnou nádržou.
  • Ku každej objednávke počas novembra dostanete štýlový darčekový balíček.

STELVIO & GIULIA

Nenechajte si ujsť testovaciu jazdu s modelmi Stelvio a Giulia. Stelvio je spojením sily a elegancie. SUV, ideálne pre dobrodružstvá aj každodenný život. Giulia stelesňuje vášeň a taliansku dokonalosť. Dizajn snúbiaci sa s najmodernejšími technologickými prvkami. Rezervujte si ešte dnes testovaciu jazdu a zažite skutočnú emóciu Alfa Romeo.

TONALE & TONALE PLUG-IN HYBRID

Využite príležitosť otestovať naše modely Tonale a Tonale Plug-in Hybrid. Tonale ponúka eleganciu a výkonnosť kompaktného SUV, zatiaľ čo Plug-in Hybrid prináša ekologickejšiu jazdu s elektrifikovaným pohonom. Otestujte nadčasový dizajn a pokročilé technológie. Rezervujte si svoje miesto ešte dnes a nechajte sa uniesť novou érou automobilizmu.

STELVIO QUADRIFOGLIO

Počas termínu 18. 11. -24. 11. 2023 si budete mať možnosť otestovať aj Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio, najvýkonnejší model značky, ktorý nesie symbol legendárneho štvorlístka. Zažite absolútny pôžitok z jazdy s modelom Alfa Romeo Stelvio Quadrifoglio. Rýdzi výkon, vycibrená elegancia a najmodernejšie technológie. Príďte vo vybranom termíne k nám do BEGAMU a zažite najsilnejšie emócie.

OSLÁVTE S NAMI DNI ALFA ROMEO

V prípade akýchkoľvek otázok sú vám k dispozícii naši predajcovia vozidiel Alfa Romeo na tel. č. +421 33 591 36 33 alebo na adrese predaj.alfa@begam.sk. Podrobnejšie informácie o prebiehajúcej akcii nájdete na stránke tu.