V autorizovanom servise Peugeot poskytujeme dokonalú starostlivosť aj starším vozidlám. Doprajte aj svojmu vozidlu profesionálnu starostlivosť bez ohľadu na vek. Navštívte náš autorizovaný servis Peugeot a získajte až 25 % zľavu na originálne náhradné diely. Vaše vozidlo tak získa diely rovnakej kvality ako tie, ktoré boli použité pri jeho výrobe, čím predĺžite jeho celkovú životnosť.

Akú zľavu môžete získať pre staršie vozidlo Peugeot?

Výška poskytovanej zľavy na nákup originálnych náhradných dielov Peugeot v rámci programu je určená vekom príslušného vozidla značky Peugeot:
– pri vozidle s vekom viac ako 4 roky je zľava 10 %,
– pri vozidle s vekom viac ako 5 rokov je zľava 15 %,
– pri vozidle s vekom viac ako 6 rokov je zľava 20 %,
– pri vozidle s vekom viac ako 7 rokov je zľavy 25 %.

Vek vozidla sa počíta od dátumu začiatku zmluvnej záruky výrobcu, ktorý je uvedený v servisnej knižke vozidla. Je krásne, keď originál zostane originálom. Celé zmluvné podmienky nájdete na tomto odkaze.

Pre viac informácií a objednanie do servisu sú tu pre vás naši kolegovia zo servisu Peugeot, ktorých môžete kontaktovať na tel. č. 033 / 591 36 66 alebo emailovej adrese servis@begam.sk.

*Zľava sa nevzťahuje na repasované diely, diely Eurorepar, karosárske diely, stierače, akumulátory, filtre, brzdové platničky a kotúče. Viac info nájdete tu.