Nečakané zľavy bez čakania!


Ponorte sa do sveta nečakaných zliav bez čakania! Naša zbierka skladových vozidiel Hyundai, vrátane modelov Bayon, Kona a Tucson, je pripravená vyraziť na cesty. S úžasnými zľavami až do 3700 €, je teraz ten pravý čas urobiť krok k novému dobrodružstvu. Nechajte sa okúzliť spoľahlivosťou a štýlom značky Hyundai a získajte svoje vysnívané auto za skvelú cenu. Nečakajte a získajte svoj vlastný kúsok kvality ešte dnes!. Pozor, ponuka je limitovaná

Hyundai TUCSON so zľavou 3500 €

Hyundai BAYON so zľavou 2000 €

A teraz je čas na to najlepšie! Predstavujeme vám Hyundai KONA. Ak ste si doteraz nevybrali svoje ideálne vozidlo, myslíme, že teraz určite nájdete svojho víťaza. KONA prináša kombináciu štýlu, výkonu a praktickosti, ktorá vám umožní oživiť vaše cesty s novým nadšením. Nechajte sa strhnúť silným dizajnom a inovatívnymi funkciami, ktoré robia z KONY skutočnú hviezdu na cestách. Nenechajte si ujsť túto príležitosť a objavte svojho nového spoločníka na cesty ešte dnes!

Ak máte záujem o niektoré z vozidiel alebo máte ďalšie otázky, neváhajte sa informovať u našich predajcov Hyundai na hyundai.predaj@begam.sk, tel. č. +421 33 591 36 77, prípadne prostredníctvom formuláru nižšie. Tešíme sa na vašu návštevu v našom showroome na Bratislavskej 78, v Trnave.

    Táto akcia je platná do 30.06.2024 alebo do vypredania zásob, tak nezmeškajte príležitosť a využite ju ešte dnes!