Najvýhodnejšie ceny vozidiel Jeep Compass a Jeep Renegade na Slovensku

🌙 Oslnivá limitovaná edícia Night Eagle je tu a s ňou aj neodolateľné ceny na dva najobľúbenejšie modely od značky Jeep – Compass a Renegade! Nechajte sa zlákať touto jedinečnou príležitosťou a získajte svojho vlastného dravého spoločníka na cesty za atraktívnu cenu.

Prečo si vybrať Jeep Compass Night Eagle:

🌟 Elegantný dizajn: Vstúpte do sveta kultivovaného štýlu s prepracovaným exteriérom a detailne spracovaným interiérom, ktorý vás uchváti.

🌟 Výkonný motor: Compass vás prekvapí technológiiou e-Hybrid značky Jeep®, ktorá vychádza zo spoločnej práce dvoch motorov – nového zážihového motora 1,5 T4 Turbo s výkonom 130 k poháňajúceho kolesá prednej nápravy a elektromotora integrovaného v novej 7-stupňovej DCT prevodovke. Tie sa postarajú o jedinečný zážitok na ceste.

🌟 Inovatívne technológie: Nechajte sa očariť modernými technológiami, ktoré vám spríjemnia každý kilometer. Zostaňte v spojení so svojimi povinnosťami a voľnočasovými aktivitami aj na cestách. Zrkadlenie smartfónu zaručuje bezpečné pripojenie aj počas jazdy.

Objavte Jeep Compass v limitovanej edícii Night Eagle so zľavou až 3 800 eur. Nechajte sa očariť a vyrazte do ulíc štýlovo a pohodlne. Teraz aj s predĺženou zárukou na 5 rokov a 200 000 km. Cenník akciového modelu si môžete pozrieť na tomto odkaze.

Prečo si vybrať Jeep Renegade Night Eagle:

🌟 Všestranný dobrodruh: Renegade Night Eagle pripravený na akýkoľvek dobrodružný výlet – vo dne aj v noci.

🌟 Komfort: Interiér je plný útulných prvkov a intuitívnych funkcií, ktoré vám spravia jazdu ešte príjemnejšou.

🌟 Spoľahlivosť: Bezpečnostné funkcie a technológie vám umožnia cítiť sa isto na každom type cesty.

Jeep Renegade v limitovanej edícii Night Eagle môže byť váš už od 23 890 eur. Teraz aj s predĺženou zárukou na 5 rokov a 200 000 km. Cenník akciového modelu si môžete pozrieť tu.

Nové Alfa Romeo za ceny aké nikde inde nenájdete

🌠 S vozidlami Alfa Romeo môžete zažiť luxus, výkon a štýl na cestách nikdy predtým. Doprajte si kus talianskej vášne a kvality v podobe modelu Stelvio alebo Tonale za neuveriteľné zvýhodnené ceny aké sa už nebudú opakovať.

Prečo si vybrať Alfa Romeo Tonale:

🌟 Elegancia v pohybe: Tonale združuje pôsobivý dizajn s dynamickým výkonom, čo vytvára skutočne neodolateľný zážitok z jazdy.

🌟 Pôsobivý výkon: S technológiou a inováciami od Alfa Romeo sa každá cesta stáva výnimočným zážitkom.

🌟 Komfort v interiéri: Luxusný interiér s kvalitnými materiálmi a prvotriednymi funkciami vás obklopí pocitom pohody.

Prečo si vybrať Alfa Romeo Stelvio:

🌟 Sila a elegancia SUV: Stelvio je kombináciou športového výkonu a luxusu SUV, pripraveného na akúkoľvek výzvu.

🌟 Jazda plná vášne: Stelvio prináša ten správny mix emócií a rýchlosti, čím robí každú cestu skutočným dobrodružstvom.

🌟 Moderné technológie: Výnimočné technológie a bezpečnostné prvky udržia vašu jazdu v súlade s najnovšími trendmi.

Neváhajte príliš dlho, táto neodolateľná akcia platí len do vypredania skladových zásob! Navštívte nás na Bratislavskej 78 v Trnave a presvedčte sa o všetkých výhodách, ktoré vám Jeep Compass a Renegade Night Eagle ponúkajú a presvedčite sa o kvalitách vozidiel Alfa Romeo. Naši priateľskí predajcovia vás radi privítajú a poskytnú vám všetky potrebné informácie osobne ale aj na tel. č. +421 33 591 36 33. Zarezervujte si testovaciu jazdu ešte dnes.