Každý vek prináša svoje výhody a vďaka našej ponuke to platí dvojnásobne. Čím staršie je vaše auto Jeep, tím väčšiu získate zľavu na nákup originálnych náhradných dielov. Originál tak zostane originálom, ktorý vám naviac namontujú naši vyškolení odborníci v našom autorizovanom servise Jeep. Naše skúsenosti vždy k vašim službám.

VEK VOZIDLA: 8 A VIAC ROKOVVEK VOZIDLA: 5-7 ROKOVVEK VOZIDLA: 3-4 ROKY
30% zľava20% zľava10% zľava

ÚDRŽBA A KONTROLA:

TLMIČE

Tlmiče sú kľúčovým prvkom odpruženia vozidla – závisí na nich stabilita vozidla, bezpečnosť a pohodlie jazdy. Poradia si s rôznymi nerovnosťami cesty, tlmia vibrácie a udržujú neustály kontakt kolies s povrchom vozovky.

ROZVODOVÝ REMEŇ

Rozvodový remeň je súčasťou vozidla, ktorá zaisťuje synchronizáciu ventilov a piestov motoru. Vzhľadom k dôležitosti jeho funkcie je nevyhnutné ho po čase skontrolovať a v prípade potreby nechať vymeniť.

KLINOVÝ REMEŇ

Klinový řemen je jedným z najdôležitejších dielov motoru. Podobne ako v prípade rozvodového remeňa je i tu nutná pravidelná kontrola a v prípade opotrebenia okamžitá výmena. Ak ho nevymeníte včas, mohol by počas jazdy prasknúť a výazne poškodiť celý motor.

FILTRE

Filtre poskytujú hneď niekoľko druhov ochrany, od ochrany zdravia vodiča a pasažierov, až po ochranu motora vozidla a životného prostredia. Udržiavanie filtračného systému vášho vozidla v optimálnom stave zvyšuje životnosť vozidla aj vašu bezpečnosť na cestách.

BRZDY

Brzdy musia byť kontrolované každých 10 000 km. Len tak budete mať istotu, že brzdové platničky aj kotúče sú v dobrom stave.

STIERAČE

Zimná sezóna predstavuje pre stierače výraznú záťaž a znižuje ich funkčnosť. Aby bola zaručená perfektná viditeľnosť v akýchkoľvek podmienkach, je nutné vymeniť ich raz ročne.

Obráťte sa na nás a objednajte sa do nášho autorizovaného servisu Jeep v Begame ešte dnes.