Spustili sme prevádzku nového showroomu a servisu Hyundai v Trnave.

Všetky dôležité modely Hyundai sú už vystavené na predajni aj pripravené ako predvádzacie vozidlá na testovacie jazdy pre zákazníkov. Náš tím skúsených pracovníkov vám ich rád predstaví a pomôže s výberom.

Čoskoro vám predstavíme aj bohatú ponuku skladových a jazdených áut Hyundai ihneď k odberu. Ak sa chcete informovať o dostupnosti, zavolajte nám na 033 / 591 36 77 alebo napíšte mail na hyundai.predaj@begam.sk

Zároveň už prijímame objednávky aj do servisu. Pre Hyundai je pripravená úplne nový servis s najmodernejším vybavením. Karosárske opravy vykonávame v našej vlastnej klampiarskej a lakovníckej dielni.

Sklad začíname plniť kvalitnými originálnymi náhradnými dielmi, aby sme nemuseli čakať na ich dodávku a aby naši zákazníci čakali čo najkratšie. Ak si u nás necháte prezuť auto, ponúkame vám uskladnenie pneumatík v úplne novom sklade.

Ak sa chcete objednať do servisu, zavolajte nám na 033 / 591 36 78 alebo napíšte mail na hyundai.servis@begam.sk. Pre objednávku náhradných dielov napíšte mail na hyundai.nd@begam.sk.

Tešíme sa na vašu návštevu!