Hyundai Bayon

Pozerajte sa na svet z vyššej perspektívy s týmto praktickým vozidlom.

už od 15 440 €

Úplne nový Hyundai Bayon je crossover s kompaktnými vonkajšími rozmermi, ale za to veľkým vnútorným priestorom. Navrhnutý je tak, aby zanechal trvalý dojem. Bayon je vybavený modernými smart technológiami a najlepšími bezpečnostnými systémami vo svojej triede i funkciami digitálnej konektivity.

Bayon je najmladší a najkompaktnejší člen rodiny SUV Hyundai. Ako crossover SUV prináša osvieženie do segmentu svojím neprehliadnuteľným dizajnom, štýlom, priestranným interiérom a inteligentnou technológiou – mild hybridným pohonom a dlhým zoznamom bezpečnostných prvkov a funkcií konektivity. Pozerajte sa na svet z vyššej perspektívy s týmto praktickým vozidlom.

Príďte ho otestovať až v 3 rôznych motorizáciách k nám do Begamu. K dispozícii je s manuálnou či automatickou prevodovkou už od 13 290 eur.

Hyundai Bayon
Cena od
15 440 eur
Motory1,25 i (75 a 48 koní), 1,0 T-GDi (100 a 120 koní)
Vonkajšie rozmery (dĺžka x šírka x výška) 4 180 x 1 775 x 1 490 mm
Objem kufra411 litrov
Priemerná spotreba4,5 – 7,4 litra / 100 km

Tak ako každý Hyundai, aj nový model Bayon je vyrobený podľa najvyšších možných kvalitatívnych štandardov. Svedčí o tom aj 5-ročná záruka bez obmedzenia kilometrov pre extra pohodu, ktorú vám dodáva jedna z najlepších záruk v automobilovom priemysle.

Podrobné technické údaje nájdete na tomto linku.

Cenník modelu Bayon nájdete na tomto odkaze.

Objednaj sa na testovaciu jazdu