Volvo C40

Pohľad do budúcnosti

už od 56 290 €

Zoznámte sa s naším plne elektrickým crossoverom vybaveným interiérom, v ktorom sa nepoužili žiadne kožené materiály, a integrovanými aplikáciami Google. Vytvorte si objednávku online ešte dnes.* V cene už od 56 290 €.

Úplné technické údaje a detaily modelu C40

Objem batožinového priestoru

404 l

Maximálna hmotnosť prívesu

1800 kg

Spotreba paliva (kombinovaná)

17,6 kWh/100 km

Dĺžka

4440 mm

Šírka

1873 mm

Výška

1591 mm

Hodnoty sú predbežné a vychádzajú z odhadov a výpočtov vykonaných spoločnosťou Volvo Cars pre model C40 Recharge. Ich presnosť nemožno zaručiť. Skutočná spotreba energie v reálnych podmienkach sa líši v závislosti od štýlu jazdy a ďalších vonkajších faktorov. V súčasnosti prebieha finálna homologácia vozidla. Otvorte úplné špecifikácie a pozrite si ďalšie možnosti pohonu.

Farby exteriéru Volvo C40

Cloud Blue / Crystal White / Onyx Black / Fusion Red / Sage Green / Fjord Blue / Silver Dawn / Vapour Grey

Motory a výbava C40

Preskúmajte jednotlivé pohony a výbavy dostupné pre model Volvo C40. V spoločnosti Volvo neveríme v koncepciu jednej veľkosti pre všetkých. Preto sme vyvinuli rôzne stupne výbavy – PLUS a ULTIMATE, ktoré sú prispôsobené vám a spôsobu, akým používate svoje vozidlo. Na výber máte spomedzi rozličných pohonov RECHARGE PURE ELECTRIC:

  • SINGLE MOTOR
  • SINGLE MOTOR EXTENDED RANGE
  • TWIN MOTOR

Integrované služby Google*

Audiosystém Harman Kardon Premium Sound

Systém čistenia vzduchu

Systém upozornenia na križujúce vozidlá

Kamera s 360° zobrazením

Aplikácia Volvo Cars

Komfort a technológie

Jednoduchšie ovládacie prvky a obrazovky vodiča s viacerými možnosťami prispôsobenia prispievajú k jednoduchšiemu a intuitívnejšiemu riadeniu.

Čistejší vzduch v kabíne

Pokročilý systém čistenia vzduchu zadrží až 80 % nebezpečných častíc PM 2.5 prenikajúcich do kabíny. Vďaka tomu si môžete so svojimi spolujazdcami vychutnať čistejší a zdravší vzduch bez ohľadu na okolité podmienky.

Pomocná ruka

Intuitívna kontrola nad vozidlom. Technológie na podporu vodiča vám môžu prispôsobením rýchlosti pomôcť dodržiavať bezpečný odstup od vozidiel pred vami a pomocou jemných zásahov do riadenia udržiavať vozidlo v danom jazdnom pruhu.

Aplikácia so službami na základe vzdialeného prístupu

Prostredníctvom balíka predplatených digitálnych služieb si zaistite kompletný prístup ku všetkým vzdialeným službám v rámci aplikácie Volvo Cars. Medzi služby fungujúce na základe vzdialeného prístupu patrí zamknutie a odomknutie vozidla, predbežné vyčistenie vzduchu v interiéri, vykúrenie alebo klimatizácia interiéru.*

* Služby aplikácie Volvo Cars fungujúce na základe vzdialeného prístupu sú k dispozícii v rámci balíka digitálnych služieb, ktorý je k dispozícii v mild hybridoch XC40 a v čisto elektrickom modeli XC40 Recharge na štyri roky. Ak sa po uplynutí tohto obdobia rozhodnete predplatné predĺžiť, nadobudnú platnosť nové podmienky a poplatky.

Asistovaná bezpečnosť

360° výhľad pri parkovaní

Systém so štyrmi kamerami zabezpečuje 360° výhľad a pomôže vám s istotou zaparkovať aj v stiesnených podmienkach.

Cúvanie s istotou

Systém varovania pred krížením cesty iným vozidlom pri cúvaní s funkciou automatického brzdenia pomáha vodičovi pri cúvaní na neprehľadných miestach. Systém dokáže rozpoznať vozidlá, ktoré vozidlu vzadu krížia cestu, a v prípade potreby automaticky zabrzdí.*

Pokojná jazda v rušnej premávke

Náš Informačný systém monitorujúci mŕtvy uhol (BLIS) aktívne pomáha vodičovi pri zmenách jazdných pruhov. Ak hrozí kolízia s vozidlami v susednom jazdnom pruhu, systém BLIS môže jednoducho zasiahnuť do riadenia, aby ste so svojím vozidlom a svojimi blízkymi zostali v bezpečí.

Jazda v pruhu

Vaše Volvo môže jemne rozvibrovať volant a pomôcť vám nasmerovať vozidlo späť do stredu jazdného pruhu, ak z pruhu začnete neúmyselne vybočovať.

Predchádzanie kolíziám

Nezáleží na tom, či je deň alebo noc, naše inteligentné bezpečnostné asistenčné technológie vám môžu včas rozpoznať iné vozidlá, chodcov, cyklistov či väčšie zvieratá a vyhnúť sa tak kolíziám s nimi. Systém vodiča najprv upozorní, a ak vodič nezareaguje, aktivuje sa automatické brzdenie.**

Bezpečnostná konštrukcia karosérie

Pokročilá konštrukcia karosérie a unikátna klietka akumulátora v prípade kolízie pomáhajú chrániť nielen posádku vozidla, ale aj osoby v iných vozidlách.

* Funkcie na podporu vodiča nenahrádzajú pozornosť a úsudok vodiča. Systém upozornenia na križujúce vozidlá môže mať v určitých situáciách obmedzenú funkčnosť. Brzdenie je aktívne iba pri nižších rýchlostiach.
** Pri určitých rýchlostiach a za určitých podmienok môže systém zaznamenať vozidlá, chodcov a cyklistov pohybujúcich sa v rovnakom smere ako vozidlo. Detekčné systémy sú závislé od osvetlenia predmetov a pri zníženej viditeľnosti vyžadujú zapnuté predné a zadné svetlá vozidla. Vodič zostáva naďalej vždy zodpovedný za bezpečnú jazdu.

Cenník modelu nájdete na tomto odkaze.

Volvo

Objednaj sa na testovaciu jazdu