Peugeot Expert

Splní všetky profesijné potreby

už od 25 590 €

Úžitkové vozidlo PEUGEOT Expert má celý rad predností, ktoré uľahčia vaše každodenné pracovné povinnosti a splní všetky profesijné potreby. Naviac vám toto praktické úžitkové vozidlo umožní voľbu medzi spaľovacím motorom a elektromotorom.

PEUGEOT Expert je vybavený modernou platformou EMP2 a ponúka slobodnú voľbu medzi dieselovým motorom či elektromotorom. Platforma bola už od začiatku plánovaná s touto možnosťou a elektricky poháňaná verzia tak nemá žiadne ústupky. E-Expert využíva nespočetné technické inovácie platformy EMP2, ktorá mu zabezpečuje nezmenšený nákladový priestor v porovnaní s verziami vybavenými spaľovacím motorom, ako aj identickú pozíciu vodiča.

Expert pre všetkých, ktorí vo svojom vozidle trávia podstatnú časť dňa, a preto je pre nich dôležité najmä pohodlie a bezpečnosť. Jazdu vám uľahčia okrem iného: hmlové svetlomety a auto-matické prepínanie diaľkových svetiel, dotykový displej 7 “ s BlueTooth a Mirror Screen i množstvo asistenčných systémov riadenia, medzi nimi napr. systém varovania pred neúmyselným opustením jazdného pruhu, rozpoznávanie dopravného značenia s doporučenou rýchlosťou alebo systém sledovania mŕtveho uhla a pod.

Pre splnenie všetkých vašich požiadaviek je PEUGEOT Expert k dispozícii v niekoľkých verziách. Realizované sú samozrejme aj individuálne požiadavky: Polocombi, sanitka, chladiace vozidlo, pohon 4×4, pojazdná predajňa alebo preprava cestujúcich so zníženou pohyblivosťou atď.

Peugeot Expert
Cena od
25 590 eur bez DPH
Motory1.5 BlueHDi 100 S&S BVM6, 1.5 BlueHDi 120 S&S BVM6, Elektromotor – Batéria 50 kWh, Elektromotor – Batéria 75 kWh
Vonkajšie rozmery (dĺžka x šírka x výška)od 4 609 x 1 920 x 1 905 mm
Objem kufra4,6 – 6,1 m3
Spotreba5,3 l / 100 km


Cenník modelu nájdete na tomto odkaze.

Cenník modelu Expert Combi Electric nájdete tu.

Peugeot

Objednaj sa na testovaciu jazdu