Alfa Romeo Giulia

Nadčasová krása v službách vašich emócií

už od 48 490 €

Alfa Romeo Giulia je charakteristická svojou prirodzenou krásou a športovým srdcom. Nová výbava a interiér pretkaný talianskou eleganciou vám vyrazia dych. Posledná generácia asistenčných systémov vodiča sa postará nielen o vašu bezpečnosť na cestách, ale aj o maximálne potešenie z jazdy.

Účinné a vysokorýchlostné motory, podvozok navrhnutý pre pohon zadných kolies, inovatívne zavesenia a výkonová hmotnosť, ktoré v tomto segmente nemajú konkurenciu. Doprajte si jedinečný zážitok z jazdy.

Charakteristické rysy Alfa Romeo Giulia

Osobitý dizajn​: Taliansky dizajn v štýle Alfa Romeo

Vyspelé asistenčné systémy: Autonómna jazda úrovne 2 (voliteľné)​

Rozloženie hmotnosti 50/50: Optimálne vyváženie pre nekompromisnú jazdnú dynamiku​

Zavesenie kolies Alfa™ Link: Presné riadenie, maximálny komfort​

Alfa Romeo Giulia
Cena od
48 490 eur
Motory2.0 TURBO 280k Q4, 2.2 TURBO DIESEL 210k Q4
Vonkajšie rozmery (dĺžka x šírka x výška)4 650 x 2034 x 1438 mm
Veľkosť kufra480 l
Priemerná spotreba5,4 – 7,7 litra / 100 km

To najlepšie vo svojej triede

Alfa Romeo Giulia dostupná teraz aj vo verzii Quadrifoglio, ktorá využíva najmodernejšie technológie na dosiahnutie výkonnosti a jazdných vlastností, ktoré sú na špičke triedy. Moderné technológie menia a uľahčujú každodenný život. Preto infotainment modelu Giulia Quadrifoglio podporuje širokú škálu online služieb Alfa Connect. Giulia Quadrifoglio predstavuje perfektnú kombináciu výkonu a technológie vďaka svojmu celohliníkovému motoru 2.9 V6 Bi-Turbo, ktorý dosahuje výkon 382 kW (520 k) a je spojený s vynikajúcou 8-stupňovou automatickou prevodovkou.

Katalóg modelu nájdete na nasledovnom odkaze.

Cenník modelu na tomto odkaze.

Cenník modelu QV nájdete na tomto odkaze.

Nakonfigurujte si vozidlo podľa vašich predstáv tu.

Ak potrebujete ďalšie informácie o vozidle, tak sú vám k dispozícii naši ochotní predajcovia na čísle 0905 678 555 alebo požiadajte o informácie prostredníctvom emailu predaj.alfa@begam.sk. Na testovaciu jazdu sa môžete prihlásiť aj prostredníctvom kontaktného formuláru nižšie.

    Alfa Romeo