Alfa Romeo Giulia

Nadčasová krása v službách vašich emócií

už od 48 490 €

Alfa Romeo Giulia je charakteristická svojou prirodzenou krásou a športovým srdcom. Nová výbava a interiér pretkaný talianskou eleganciou vám vyrazia dych. Posledná generácia asistenčných systémov vodiča sa postará nielen o vašu bezpečnosť na cestách, ale aj o maximálne potešenie z jazdy.

Účinné a vysokorýchlostné motory, podvozok navrhnutý pre pohon zadných kolies, inovatívne zavesenia a výkonová hmotnosť, ktoré v tomto segmente nemajú konkurenciu. Doprajte si jedinečný zážitok z jazdy.

Charakteristické rysy Alfa Romeo Giulia

Osobitý dizajn​: Taliansky dizajn v štýle Alfa Romeo

Vyspelé asistenčné systémy: Autonómna jazda úrovne 2 (voliteľné)​

Rozloženie hmotnosti 50/50: Optimálne vyváženie pre nekompromisnú jazdnú dynamiku​

Zavesenie kolies Alfa™ Link: Presné riadenie, maximálny komfort​

Alfa Romeo Giulia
Cena od
48 490 eur
Motory2.0 TURBO 280k Q4, 2.2 TURBO DIESEL 210k Q4
Vonkajšie rozmery (dĺžka x šírka x výška)4 650 x 2034 x 1438 mm
Veľkosť kufra480 l
Priemerná spotreba5,4 – 7,7 litra / 100 km

To najlepšie vo svojej triede

Alfa Romeo Giulia dostupná teraz aj vo verzii Quadrifoglio, ktorá využíva najmodernejšie technológie na dosiahnutie výkonnosti a jazdných vlastností, ktoré sú na špičke triedy. Moderné technológie menia a uľahčujú každodenný život. Preto infotainment modelu Giulia Quadrifoglio podporuje širokú škálu online služieb Alfa Connect. Giulia Quadrifoglio predstavuje perfektnú kombináciu výkonu a technológie vďaka svojmu celohliníkovému motoru 2.9 V6 Bi-Turbo, ktorý dosahuje výkon 382 kW (520 k) a je spojený s vynikajúcou 8-stupňovou automatickou prevodovkou.

Ak potrebujete ďalšie informácie o vozidle, tak sú vám k dispozícii naši ochotní predajcovia na čísle 0905 678 555 alebo požiadajte o informácie prostredníctvom emailu predaj.alfa@begam.sk. Na testovaciu jazdu sa môžete prihlásiť aj prostredníctvom kontaktného formuláru nižšie.

    Alfa Romeo