Hyundai Tucson

Najpredávanejšie SUV v Európe - za skvelú cenu.

už od 27 990 €

Revolučný dizajn. Elektrizujúci výkon.

Vitajte v revolučných časoch. Pokrokový a experimentálny model Tucson nie je evolúciou svojho predchodcu, ale prináša doslova dizajnovú revolúciu. Určuje smer svojím progresívnym dizajnom a ponúka špičkové technológie aj najviac elektrifikovaných pohonných jednotiek v segmente.

Elektrifikované motorizácie.

Nabili sme vaše možnosti. Teraz si môžete vybrať z najširšej ponuky elektrifikovaných pohonov na trhu: na výber máte 48V mild-hybrid, hybrid a plug-in hybrid.

Revolučný dizajn.

Dynamické geometrické tvary, ostré uhly a svetová premiéra odvážnych svetlometov Parametric Hidden Lights zaručujú, že Hyundai Tucson na cestách doslova vyniká.

Najlepšia bezpečnosť v triede.

Užite si viac pokoja s najlepšími pokročilými asistenčnými systémami vodiča v triede a bohatý balík aktívnej bezpečnosti s množstvom inovatívnych funkcií.

Od štúdie po revolučný dizajn SUV.

Progresívny dizajnový jazyk nového modelu Tucson čerpal inšpiráciu zo štúdie SUV vozidla Hyundai Vision T, ktorá sa predstavila v roku 2019 na výstave AutoMobility LA. Jeho ostré uhly a futuristické tvary sa jasne zrkadlia aj v tomto novom kompaktnom SUV – v prvom SUV automobilky Hyundai, ktoré vzniklo podľa novej dizajnovej identity spoločnosti s názvom Sensuous Sportiness (zmyselná športovosť).

Hyundai TUCSON
Cena od
27 990 eur
Motory1,6 T-GDi (150 koní), 1,6 T-GDi MHEV (150 a 180 koní), 1,6 CRDi MHEV (136 a 180 koní), 1,6 T-GDi HEV (230 koní), 1,6 T-GDi PHEV (265 koní)
Vonkajšie rozmery (dĺžka x šírka x výška)4 500 x 1 865 (bez zrkadiel) x 1 650 mm
Objem kufra546 – 620 litrov podľa verzie
Priemerná spotreba4,4 – 9,2 litra / 100 km

Cenník Hybrid a Plug-in hybrid

Hyundai

Objednaj sa na testovaciu jazdu