Hyundai Staria

Viacúčelové vozidlo novej úrovne

už od 53 490 €

Ikonický vzhľad nového modelu na slovenskom trhu Hyundai STARIA Wagon je len polovicou príbehu. Každý centimeter tohto štýlového 9-miestneho vozidla optimálne využíva priestor kabíny tak, aby si každý na palube mohol užívať pohodlie obývačky. Či už beriete rodinu na výlet alebo veziete klientov na letisko – s deviatimi sedadlami a až 1 303 litrami nákladného priestoru je ideálnou voľbou pre priestrannosť a všestrannosť.

Hyundai STARIA
Cena od
53 490 eur
Motory2,2 CRDi (130 kW /177 k)
Vonkajšie rozmery (dĺžka x šírka x výška)5 253 x 1 997 x 1 990 mm
Objem kufra (l) 7 miestna 117 – 431, 9 miestna 831 – 1 303
Priemerná spotreba7,4 – 12,1 litra / 100 km

Krok do priestoru

V tomto priestore sú možnosti neobmedzené. Nastúpte do úplne nového modelu STARIA a zažite výnimočný komfort a všestrannosť podporené najvyššou úrovňou bezpečnosti a konektivity. Je to malý krok pre Hyundai a obrovský skok do budúcnosti mobility viacúčelových vozidiel.

Navrhnutá tak, aby zažiarila.

Vonkajší vzhľad modelu STARIA pripomína oblúkovitý tvar vesmírnej lode. Je inšpirovaný krivkou svetla, ktorá pri pohľade z vesmíru osvetľuje horizont Zeme pri východe slnka.

Najlepšie bezpečnostné prvky vo svojej triede.

S najlepšími bezpečnostnými prvkami vo svojej triede, až šiestimi airbagmi a širokou škálou pokročilých asistenčných systémov pre vodiča vám STARIA prinesie ešte viac pokoja v mysli.

Priestor, štýl a flexibilita.

Vitajte v novej kapitole viacúčelových vozidiel – doširoka otvorený dizajn interiéru umožňuje vám a vašim spolucestujúcim využívať viac priestoru a flexibility.

Hyundai STARIA s 3-ročnou zárukou bez obmedzenia km

Ako každý Hyundai, aj úplne nová STARIA je vyrobená podľa najvyšších možných štandardov kvality. A túto kvalitu podporujeme 3-ročnou zárukou bez obmedzenia počtu najazdených kilometrov. Môžete si tak užívať veci, ktoré máte v živote radi, bez toho, aby ste sa museli obávať o svoje vozidlo. Užívajte si pokoj v duši, ktorý vám poskytuje jedna z najlepších štandardných záruk v odvetví.

Cenník modelu nájdete tu.

Technické údaje o vozidle k dispozícii na tomto odkaze.

Katalóg modelu v elektronickej podobe nájdete tu.

Hyundai

Objednaj sa na testovaciu jazdu