Alfa Romeo Tonale

Začiatok novej éry Alfa Romeo

už od 37 990 €

Dizajn tohto nového modelu kombinuje štylistické prvky Alfy Romeo, teraz novo interpretované v mene modernosti a funkčnosti, a charakteristický taliansky štýl. Tonale bolo navrhnuté a vyrobené s ohľadom na vodiča. Prestížne materiály a povrchové úpravy spolu s nečakaným podsvietením palubnej dosky vytvárajú nezameniteľnú atmosféru. Tonale prináša do sveta prémiových C-SUV taliansku pohostinnosť. Účinné a vysokorýchlostné motory, podvozok a výkonová hmotnosť, ktoré v tomto segmente nemajú konkurenciu. Doprajte si jedinečný zážitok z jazdy s vašim Tonale.

Prvotriedne technológie

Vďaka softvérovej architektúre novej generácie ponúka celý rad technologických inovácií. Ide o vôbec prvé vozidlo, ktoré sa môže pochváliť certifikáciou NFT blockchain. Ekosystém integrovaných digitálnych služieb zaisťuje najlepší možný zážitok na palube ako aj mimo nej.

Vždy pripojený

Nové služby Alfa Connect vám zaistia najbezpečnejší a najprepojenejší zážitok z jazdy. Mobilné aplikácie My Alfa Connect vám doslova vložia váš nový model Tonale do dlane. Nové služby umožňujú jednoduchú správu vozidla, nech už ste kdekoľvek.

Znovuzrodenie športovosti pre 21. storočie

Nový model Tonale predstavuje vstup Alfy Romeo do sveta elektrifikácie a je konkrétnym riešením udržateľnej budúcnosti. To všetko bez straty neobyčajného zážitku, aký jazda s Alfou Romeo predstavuje.

Bezpečnosť na prvom mieste

Tonale podniká ďalší krok vo zvyšovaní synergie človeka a stroja pre dokonalejší zážitok z jazdy s najnovšími asistenčnými systémami vodiča (ADAS). Po dosiahnutí autonómneho riadenia 2 úrovne môže každý na palube oceniť väčšiu bezpečnosť aj komfort.

Edizione Speciale

Nová Alfa Romeo Tonale sa predstavuje v ohromujúcej verzii Edizione Speciale. Toto nové meradlo značky znovuobjavuje športovosť pre 21. storočie a prináša špičkové technológie pre nezameniteľný zážitok z jazdy. 

Alfa Romeo Tonale
Cena od
37 990 eur
Motory1.5 MHEV, 1.5 MHEV VGT, 1.6 MultiJet, 1.3 TURBO PHEV
Vonkajšie rozmery (dĺžka x šírka x výška)4 528 x 1 835 x 1 604 mm
Veľkosť kufra500 l
Priemerná spotreba1,13 – 6,20 litra / 100 km (v závislosti od motora)

Nakonfigurujte si vozidlo podľa vašich predstáv tu.

Ak potrebujete ďalšie informácie o novom modely Tonale, tak sú vám k dispozícii naši ochotní predajcovia na čísle 0905 678 555 alebo požiadajte o informácie prostredníctvom emailu predaj.alfa@begam.sk. Na testovaciu jazdu sa môžete prihlásiť aj prostredníctvom kontaktného formuláru nižšie.

    Alfa Romeo