Jeep Avenger

Sloboda je elektrická

už od 0 €

Aveneger je nové, plne elektrické SUV, ktoré vzbudzuje emócie prostredníctvom fascinujúceho dizajnu karosérie, ktorý je v dokonalej harmónii s našimi poslednými inováciami v oblasti digitálnych technológií a konektivity. Jeep® Avenger podnecuje vášne aj svojím interiérom, ktorý je mimoriadne všestranný. Vďaka nemu odveziete všetko, čo pre svoje každodenné výzvy potrebujete.

Sloboda je elektrická

Model Avenger je doslovným predstaviteľom slobody. Okrem množstva priestoru, ktorý ponúka je aj štýlový a funkčný. Úplne nový Jeep® Avenger vám ponúkne ostré výkonové parametre a zážitok z bezemisnej mobility. Vďaka rýchlonabíjaniu sa môžete spoľahnúť na vždy dostatočný dojazd a na cestu budete môcť vyraziť takmer okamžite. Dokonalý spoločník na vozovky aj do terénu – to je Jeep Aveneger.

Obrázky sú orientačné a slúžia len na ilustráciu. Zobrazené farby a detaily nemusia byť dostupné alebo sa môžu líšiť, keď bude vozidlo dostupné, približne v prvom štvrťroku 2023, napríklad z technických a/alebo výrobných a/alebo obchodných dôvodov. Niektoré obrázky môžu znázorňovať príslušenstvo a/alebo vybavenie, ktoré nie je štandardné a ktoré, keď bude vozidlo k dispozícii, bude podliehať dodatočnému príplatku.

Objednaj sa na testovaciu jazdu

    Vozidlá ihneď