Jeep Avenger

Koncentrovaná sloboda

už od 26 990 €

Aveneger je nové, plne elektrické SUV, ktoré vzbudzuje emócie prostredníctvom fascinujúceho dizajnu karosérie, ktorý je v dokonalej harmónii s našimi poslednými inováciami v oblasti digitálnych technológií a konektivity. Jeep® Avenger podnecuje vášne aj svojím interiérom, ktorý je mimoriadne všestranný. Vďaka nemu odveziete všetko, čo pre svoje každodenné výzvy potrebujete. Teraz dostupný aj v benzínovej verzii.

Jeep Avenegr vám poskytne dojazd až 404 km kombinovaný a 550 km v meste* dojazd podľa WLTP. Len za 24 min vaše vozidlo dokážete na 100 kW rýchlonabíjačke DC nabiť z 20 na 80 %.

Jeep Avenger
Cena od
26 990 eur
Batéria, motor1.2 GSE T3, 54 kWh s výkonom 115 kW
Vonkajšie rozmery (dĺžka x šírka x výška)4080 x 1780 x 1530 mm
Priemerná spotreba15,4 – 15,9 litra kWh / 100 km

Cenník benzínovej verzie nájdete tu.

Cenník elektrickej verzie nájdete na tomto odkaze.

Dostupný je v troch výbavách

SUMMIT
Nový Jeep® Avenger SUMMIT predstavuje stelesnenie modelového radu. Je vybavený kompletnou škálou asistenčných systémov, infotainmentom najnovšej generácie a exkluzívnymi dizajnovými detailmi.

LONGITUDE
Vyššia verzia LONGITUDE predstavuje ideálnu voľbu pre tých, ktorí vyhľadávajú štýl bez kompromisov v oblasti technológie a konektivity.

ALTITUDE
Najvyššia výbava ALTITUDE vám poskytuje viac technológie, viac štýlu a viac komfortu. Má exkluzívne dizajnové detaily, plne digitálne rozhranie a mnoho ďalších prvkov.

Sloboda je elektrická

Model Avenger je doslovným predstaviteľom slobody. Okrem množstva priestoru, ktorý ponúka je aj štýlový a funkčný. Úplne nový Jeep® Avenger vám ponúkne ostré výkonové parametre a zážitok z bezemisnej mobility. Vďaka rýchlonabíjaniu sa môžete spoľahnúť na vždy dostatočný dojazd a na cestu budete môcť vyraziť takmer okamžite. Dokonalý spoločník na vozovky aj do terénu – to je Jeep Aveneger.

Spotreba elektrickej energie modelového radu Jeep® Avenger BEV (kWh/100 km): 15,9 – 15,3; emisie CO2 (g/km): 0. Uvedené hodnoty boli namerané 06.12.2022 počas testov pred schválením typovej spôsobilosti podľa cyklu WLTP a slúžia iba na účely porovnania.

Dôležité: Skutočná spotreba elektrickej energie sa môže výrazne líšiť a závisí vonkajších podmienok, ako aj ďalších faktorov ako voliteľná výbava, frekvencia nabíjania na počet najazdených kilometrov, vonkajšia teplota, štýl jazdy, hmotnosť, používanie určitých prvkov výbavy (klimatizácia, kúrenie, rádio, navigácia, svetlá atď.), druh a stav pneumatík, cestné podmienky, klimatické podmienky atď.

Dojazd modelového radu Jeep® Avenger BEV: 404 – 389 km. Uvedené hodnoty boli namerané 06. 12. 2022 počas testov pred schválením typovej spôsobilosti podľa cyklu WLTP a slúžia iba na účely porovnania.

Dôležité: Skutočný dojazd sa môže výrazne líšiť a závisí od vonkajších podmienok, ako aj ďalších faktorov ako voliteľná výbava, frekvencia nabíjania na počet najazdených kilometrov, vonkajšia teplota, štýl jazdy, hmotnosť, používanie určitých prvkov výbavy (klimatizácia, kúrenie, rádio, navigácia, svetlá atď.), druh a stav pneumatík, cestné podmienky, klimatické podmienky atď.

Objednaj sa na testovaciu jazdu