Hyundai i10

Vyjadrite sa vo veľkom

už od 13 740 €

Malé detaily robia niekedy v živote veľké rozdiely. Rovnako ako nový Hyundai i10. So sviežim a výrazným dizajnom a s bohatým výberom špičkových technológií ide o sofistikovaného spoločníka, ktorý vám dodá štýl a flexibilitu, ktoré potrebujete, aby ste dokázali veľké veci.

Ulice v mestách sú niekedy trochu viac preplnené. A vtedy oceníte Hyundai i10. Keď ide o jazdu cez úzke križovatky a vkĺznutie do tesných parkovacích miest, s prekvapí vás svojou vynikajúcu obratnosťou. S dĺžkou iba 3,67 metra a so šírkou 1,68 metra spája kompaktný exteriér s priestranným interiérom a množstvom priestoru, aby ste mohli svoj život žiť vo veľkom.

Nižšou líniou strechy a širšou karosériou oproti predchodcovi dostal nový Hyundai i10 na svoju triedu výnimočný a nenapodobiteľný dynamický dizajn. Štýlovo čistom novom interiéri vás privítajú moderné a svieže vzory, štruktúry a najnovšie multimediálne technológie. Vizuálne príťažlivý nový 3D vzor včelieho plástu na palubnej doske a na výplni dverí dodáva interiéru športový nádych.

Vybrať si môžete spomedzi dvoch benzínových motorov s viacbodovým vstrekovaním: 1,0-litrový 3-valec s výkonom 50 kW (67 k) a krútiacim momentom 96 Nm alebo 1,2-litrový 4-valec s výkonom 62 kW (84 k) a krútiacim momentom 118 Nm. Štart – stop systém (ISG) je štandardnou súčasťou oboch motorov.

Počas zastavenia vozidla sa automaticky vypína motor a vy tak dosiahnete nižšiu spotrebu a vypustíte menej emisií CO2. K obom motorom si môžete vybrať dve prevodovky. Prvá z nich je päťstupňová automatizovaná prevodovka (AMT), ktorá vás odbremení od radenia a poskytuje jednoduchú a uvoľnenú jazdu s automatickou prevodovkou, no zároveň s nižšou spotrebou. Druhou z nich je ľahko radiaca 5-stupňová manuálna prevodovka vytvorená pre rýchlu a precíznu zmenu prevodov.

Hyundai i10 je vybavený špičkovými komplexnými asistenčnými systémami vodiča Hyundai SmartSense. Ponúka najplnohodnotnejší balík technológií aktívnej bezpečnosti vo svojej triede. Vznikol tak, aby vám zaistil viac bezpečnosti a pohody.

Hyundai i10
Cena od
13 740 eur
Motory1,0i (67 koní), 1,2i (84 koní), 1,0 T-GDi (100 koní)
Vonkajšie rozmery (dĺžka x šírka x výška)3670 x 1 680 x 1 480 mm
Objem kufra252 litrov
Priemerná spotreba4,3 – 7,3 litra / 100 km
Hyundai

Objednaj sa na testovaciu jazdu

    Vozidlá ihneď